/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çaycumacancel

Zonguldak Çaycuma Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Çaycuma Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çaycuma satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenerek konut sahibi olabilirsiniz.

Çaycuma Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Zonguldak iline bağlı Çaycuma ilçesi bulunduğu konum ve doğa koşulları sebebi ile geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Çaycuma satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. Zonguldak il merkezinin doğu kesimlerinde yer alan ilçenin kuzey kesimlerinde Karadeniz, doğu kesimlerinde Bartın, güney kesimlerinde ise Devrek ilçesi yer almaktadır. İlçe bulunduğu konum itibari ile Karadeniz iklim bölgesi içerisindedir. Bu nedenle ilçede yazlar ılık, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Bu nedenle ilçe ormanlık alan ve akarsu kaynakları bakımından da oldukça zengindir. İlçede bulunan ormanlarda kayın, gürgen ve meşe ağaçları yer alırken, akarsuların rejimi de oldukça düzenlidir. Çaycuma satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.

Çaycuma Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 91 bin 569’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,17’sini (45 bin 20) erkek, yüzde 50,83’ünü (46 bin 549) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çaycuma satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 31 adet mahalle ve 83 adet köy bulunmaktadır. Zonguldak Çaycuma satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Abacık Mahallesi, Aşağı Çukur Mahallesi, Çay Mahallesi, Durmuşlar Mahallesi, Düz Mahallesi, Gemiciler Mahallesi, Geriş Mahallesi, Hacı Kadı Mahallesi, Hisarönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karaevligeriş Mahallesi, Karalar Mahallesi, Karboğaz Mahallesi, Keçecioğlu Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Kokaksu Mahallesi, Merkez Mahallesi, Öteyüz Mahallesi, Pehlivanlar Mahallesi, Sarı Kadı Mahallesi, Sarıkum Mahallesi, Sefercik Mahallesi, Sofular Mahallesi, Terziler Mahallesi, Torlaklar Mahallesi, Velioğlu Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeni Pazar Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yukarı Çukur Mahallesi, Adaköy Köyü, Ahatlı Köyü, Akçahatipler Köyü, Akpınar Köyü, Akyamaç Köyü, Aliköy Köyü, Aşağıihsaniue Köyü, Aşağısarmaşı Köyü, Ayvazlar Köyü, Basat Köyü, Başaran Köyü, Burunkaya Köyü, Coburlar Köyü, Çamlık Köyü, Çayır Köyü, Çayköy Köyü, Çomranlı Köyü, Çorak Köyü, Çömlekçi Köyü, Dağüstü Köyü, Derecikören Köyü, Dereköseler Köyü, Dereli Köyü, Dursunlar Köyü, Emirşah Köyü ve Erenköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Çaycuma uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Çaycuma Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.