Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Zonguldak Devrek Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Devrekcancel
Zonguldakcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Devrek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Devrek satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenerek konut satın alabilirsiniz.

Devrek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde yer alan Devrek ilçesi Zonguldak ilçesinin 60 kilometre doğusunda yer almaktadır. Denizden yüksekliği 100 metre olan ilçenin toplam yüzölçümü 1080 kilometrekaredir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçenin batı kesimlerinde Babadağı, güney kesimlerinde Göldağı, güneydoğu kesimlerinde ise Akçasu ve Yenice dağları yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır bu nedenle ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. Akarsu kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçede yer alan Devrek Çayı ilçe için oldukça önemlidir. Devrek satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.

Devrek Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 57 bin 540’tır. İlçe nüfusunun yüzde 50,13’ünü (28 bin 844) erkek, yüzde 49,87’sini (28 bin 696) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Devrek satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 83 adet köy bulunmaktadır. Zonguldak Devrek satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köylerden başlıcaları; Ağalar Mahallesi, Çay Mahallesi, Eski Mahallesi, Himmetoğlu Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kemerler Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yeni Mahallesi, Adatepe Köyü, Ahmetoğlu Köyü, Akçabey Köyü, Akçasu Köyü, Bölücek Köyü, Burhanoğlu Köyü, Bükköy Köyü, Çağlar Köyü, Çolakpehlivan Köyü, Çomaklar Köyü, Çorak Köyü, Dedeoğlu Köyü, Derebulaca Köyü, Durupınar Köyü, Eveyikli Köyü, Gümüşpınar Köyü, Gürbüzler Köyü, Gürçeşme Köyü, İsabeyli Köyü, İslamköy Köyü, Kabaca Köyü, Karabaşlı Köyü, Karacaören Köyü, Karakoçlu Köyü, Komşular Köyü, Kozluçay Köyü, Kozlugüney Köyü, Kozlukadı Köyü, Kurudere Köyü, Kuzca Köyü, Madencioğlu Köyü, Mahmutluoğlu Köyü, Mekekler Köyü, Nizamlar Köyü, Oğuzhan Köyü, Osmanbeyler Köyü, Özbağı Köyü, Özpınar Köyü, Özyurt Köyü, Pelitli Köyü, Pınarönü Köyü, Purtuloğlu Köyü, Sabunlar Köyü, Sarnaz Köyü, Serdaroğlu Köyü, Seyisoğlu Köyü, Sipahiler Köyü, Sofular Köyü, Tabaklar Köyü, Taşkesen Köyü, Tellioğlu Köyü, Tohumlar Köyü, Tosunlar Köyü, Türkmenoğlu Köyü, Velibeyler Köyü, Yağmurca Köyü, Yassıören Köyü ve Yeşilköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Zonguldak ilinin Devrek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Devrek uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Devrek Satılık Ev
Adatepe KöyüAğalar MahallesiAhmetoğlu KöyüAkçabey KöyüAkçasu KöyüAksu KöyüAlparslan KöyüAtaköy KöyüBakırcılar KöyüBaşlarkadı KöyüBılık KöyüBölücek KöyüBurhanoğlu KöyüBükköy KöyüÇağlar KöyüÇaydeğirmeni Bld. (Çay Mahallesi)Çaydeğirmeni Bld. (Himmetoğlu Mahallesi)Çaydeğirmeni Bld. (Kemerler Mahallesi)Çaydeğirmeni Bld. (Merkez Mahallesi)Çaydeğirmeni Bld. (Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi)Çaydeğirmeni Bld. (Yeni Mahallesi)Çolakpehlivan KöyüÇolakpehlivan Köyü (Arapoğlu Mahallesi)Çolakpehlivan Köyü (Boncukoğlu Mahallesi)Çolakpehlivan Köyü (Halilefendioğlu Mahallesi)Çomaklar KöyüÇorak KöyüDedeoğlu KöyüDerebulaca KöyüDurupınar KöyüEğerci Köyü (Karşıyaka Mahallesi)Eğerci Köyü (Merkez Mahallesi)Erenler KöyüErmekoğlu KöyüEski MahallesiEveyikli KöyüGümüşpınar KöyüGürbüzler KöyüGürçeşme KöyüGüzelyurt KöyüHalilbeyoğlu KöyüHatipler KöyüHışıroğlu Köyü (Hışırlar Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (İbrahimbeyler Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (Kademoğlu Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (Kamburoğlu Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (Kocaoğlu Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (Osmanlar Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (Uzun Alioğlu Mahallesi)Hışıroğlu Köyü (Yanazoğlu Mahallesi)Hüseyinçavuşoğlu Köyüİsabeyli Köyüİslamköy Köyüİsmet Paşa MahallesiKabaca KöyüKarabaşlı KöyüKaracaören KöyüKarakoçlu KöyüKarşıyaka MahallesiKomşular KöyüKozluçay KöyüKozlugüney KöyüKozlukadı Köyü (Bayramusta Mahallesi)Kozlukadı Köyü (Hacıoğlu Mahallesi)Kozlukadı Köyü (Yaplar Mahallesi)Kozlukadı Köyü (Yürükoğlu Mahallesi)Kurudere KöyüKuzca KöyüMadencioğlu KöyüMahmutoğlu KöyüMekekler KöyüMumcuoğlu KöyüMüfettişler KöyüMüstakimler KöyüNizamlar KöyüOğuzhan KöyüOsmanbeyler KöyüÖzbağı KöyüÖzpınar KöyüÖzyurt KöyüPelitli KöyüPınarönü KöyüPurtuloğlu Köyü (Kadıoğlu Mahallesi)Purtuloğlu Köyü (Kaypaklar Mahallesi)Purtuloğlu Köyü (Merkez Mahallesi)Sabunlar KöyüSarnaz KöyüSerdaroğlu KöyüSeyisoğlu KöyüSipahiler KöyüSofular KöyüTabaklar KöyüTaşkesen KöyüTellioğlu KöyüTohumlar KöyüTosunlar KöyüTürkmenoğlu KöyüVelibeyler KöyüYağmurca Köyü (Ayaşlıoğlu Mahallesi)Yağmurca Köyü (Çıplaklar Mahallesi)Yağmurca Köyü (Kayaarkası Mahallesi)Yağmurca Köyü (Merkez Mahallesi)Yağmurca Köyü (Mısırlıoğlu Mahallesi)Yağmurca Köyü (Yayalar Mahallesi)Yassıören KöyüYazıcık KöyüYazıcıoğlu KöyüYazıcıoğlu Köyü (Bozoğlu Mahallesi)Yazıcıoğlu Köyü (Çubukçuoğlu Mahallesi)Yazıcıoğlu Köyü (Dibekoğlu Mahallesi)Yazıcıoğlu Köyü (Kurnalı Mahallesi)Yazıcıoğlu Köyü (Merkez Mahallesi)Yeniköy KöyüYeni MahallesiYeşilada KöyüYeşilköy KöyüYeşilöz KöyüYeşilyurt KöyüYılanlıca KöyüYılanlıcakuz Köyü
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.