/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ereğlicancel

Zonguldak Ereğli Satılık Ev

araması için 178 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ereğli Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Rehberi

Emlakjet olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ereğli satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenerek konut sahibi olabilirsiniz.

Ereğli Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Ereli ilçesinin toplam yüzölçümü 782 kilometrekaredir. Ereğli satılı konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış alır. Bu nedenle ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. İlçenin bulunduğu arazi yapısı yer yer engebeli yer yer ise düz bir yapıya sahiptir. İlçede yer alan düzlük araziler tarım faaliyetleri için oldukça uygundur. Ereğli satılık ev arayanlar ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise büyükbaş hayvancılık ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Ereğli Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 175 bin 605’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,72’sini (87 bin 313) erkek, yüzde 50,28’ini (88 bin 292) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ereğli satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 41 adet mahalle ve 93 adet köy bulunmaktadır. Zonguldak Ereğli satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Akarca Mahallesi, Bağlık Mahallesi, Balı Mahallesi, Bekyeri Mahallesi, Belen Mahallesi, Belenyeni Mahallesi, Bölücek Mahallesi, Çengel Mahallesi, Dağlar Mahallesi, Elma Tepe Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Göktepe Mahallesi, Güldere Mahallesi, Hamzafakılı Mahallesi, Kavaklık Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kestaneci Mahallesi, Kırmacı Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kıyıcak Mahallesi, Kirmanlı Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Korubaşı Mahallesi, Köseler Mahallesi, Merkez Mahallesi, Murtaza Mahallesi, Müftü Mahallesi, Orhanlar Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Ören Mahallesi, Örencik Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sarıkokmaz Mahallesi, Seyit Ahmetli Mahallesi, Sinitli Mahallesi, Süleymanlar Mahallesi, Şehitlik Mahallesi, Topçalı Mahallesi, Uzunçayır Mahallesi, Uzunmehmet Mahallesi, Yeni Mahallesi, Çömlekçi Köyü, Dağlıca Köyü, Danişmentli Köyü, Davutlar Köyü, Dedeler Köyü, Düzpelit Köyü, Hacıuslu Köyü, Halaşlı Köyü, Kızılcapınar Köyü, Kirencik Köyü, Kurtlar Köyü, Külah Köyü, Ormanlı Köyü, Ortacı Köyü, Ortaköy Köyü, Osmanlar Köyü, Ova Köyü, Öğberler Köyü, Pembeciler Köyü, Pınarcık Köyü, Ramazanlı Köyü, Rüşanlar Köyü, Sakallar Köyü ve Saltuklu Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Ereğli de uygun fiyatlı satılık evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Ereğli Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.