/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gökçebeycancel

Zonguldak Gökçebey Satılık Ev

araması için 5 ilan bulundu

Gökçebey Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gökçebey satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinize hız kazandırabilirsiniz.

Gökçebey Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Zonguldak iline bağlı Gökçebey ilçesinin toplam yüzölçümü 245 kilometrekaredir. Gökçebey satılık konut tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçe ekonomisi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. Bölge 1990 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. İlçe bulunduğu konum itibari ile Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçede bu durum sebebi ile her mevsim yağış görülmektedir, bu durumda ilçede ormanlık arazilerin oldukça fazla olmasına sebep olmaktadır. İlçenin yüzde 60’lık bir kısmı ormanlık arazilerden oluşmaktadır. Akarsu kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçede yer alan kaynakların rejimi oldukça düzenlidir. İlçede yer alan akarsulardan en önemlisi Filyos Irmağı’dır. Gökçebey satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da araştırmalar yapmaktadır. İlçede yapılan ekonomik faaliyetlerin başında tarım ve hayvancılık faaliyetleri gelmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenildiği bilgisine ulaşılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiği bilgisine ulaşılmaktadır. İlçede yapılan bu ekonomik faaliyetler her geçen gün modernleşme eğilimindedir. Bu nedenle de ilçeden konut arayışında olan kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Gökçebey Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 21 bin 655’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,41’ini (10 bin 699) erkek, yüzde 50,59’unu (10 bin 956) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gökçebey satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 19 adet köy bulunmaktadır. Zonguldak Gökçebey satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Çarşı Mahallesi, Çay Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıoğlu Mahallesi, Merkez Mahallesi, Onmayıs Mahallesi, Satıbeyler Mahallesi, Üçburgu Mahallesi, Yeni Mahallesi, Aktarla Köyü, Aliusta Köyü, Aydınlar Köyü, Bakiler Köyü, Bodaç Köyü, Çukur Köyü, Dağdemirciler Köyü, Duhancılar Köyü, Gaziler Köyü, Hacımusa Köyü, Karapınar Köyü, Muharremler Köyü, Namazgah Köyü, Örmeci Köyü, Saraçlar Köyü, Pazarlıoğlu Köyü, Uzunahmetler Köyü, Veysioğlu Köyü ve Yeşilköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Zonguldak ilinin Gökçebey ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Gökçebey de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Gökçebey Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.