Emlakjet

Çanakkale Satılık Villa

araması için 170 ilan bulundu
search
Çanakkalecancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çanakkale Satılık Villa Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Çanakkale'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun villaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Çanakkale satılık villa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Çanakkale Satılık Villa

 

Çanakkale satılık villa arayanlar için Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Sınırları; kuzeyden Tekirdağ ili ve Marmara Denizi, batıdan Ege Denizi, doğudan Balıkesir ili ve güneyden ise Balıkesir ili çevrilmiştir. İklimi, ilin coğrafyası nedeniyle geçiş niteliği taşısa da çoğunlukla Akdeniz İklimi özellikleri taşır. Ege Denizi’nde yer alan Türkiye’ye ait en büyük adalar olan Bozcaada ve Gökçeada ilçeleri Çanakkale iline bağlıdır. Eski çağlarda Hellespontos ve Dardanelles olarak bilinen bu ilde 3000 yıldan beri yerleşim olduğu bilinmektedir. Bilinen tarihi geçmişte bu topraklara; Lidyalılar, Pers İmparatorluğu, Bizans ve Osmanlı gibi büyük devletler hakim olmuştur. Çanakkale’de ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Çanakkale Şehitler Abidesi, Gökçeada Sualtı Milli Parkı, Aynalı Çarşı, Truva Atı, Çanakkale Deniz Müzesi, Bozcaada Müzesi, Kestanbol Kaplıcası, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi, Bozcaada Göztepe ve Ayazma Pınarı Tabiat Parkı gelir. 12 ilçeden meydana gelen Çanakkale, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 559.383 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Çanakkale Satılık Villa Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Çanakkale'de yaşamak isteyenler için Çanakkale'ye dair öncelikle şunu belirtmek istersek Çanakkale satılık villa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle villanın bulunduğu çevreye, binanın yaşına, villanin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Çanakkale'de bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çanakkale'de iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Çanakkale satılık villa ilanları için Emlakjet’in en güncel Çanakkale satılık villa ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Çanakkale Satılık Villa 4+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Çanakkale ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Çanakkale'de dilediğiniz kriterlere en uygun Çanakkale 4+1 satılık villa seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Çanakkale 4+1 satılık villa ilanlarına göz atın!

 

Çanakkale Satılık Villa 3+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Çanakkale 3+1 satılık villa seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Çanakkale Satılık Villa 2+1

 

Çanakkale'de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Çanakkale 2+1 satılık villa ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Çanakkale Satılık Villa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Çanakkale yerleşimine bakıldığında tercih edilen villanın sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir villa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çanakkale sahibinden satılık villa arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Çanakkale Satılık Villa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Çanakkale'de en uygun ve en yaşanabilir Çanakkale satılık villalar için ulaşım ilçeler arası; otobüs hattı, feribot, dolmuş ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.