Emlakjet

Samsun Günlük Kiralık Ev

araması için 412 ilan bulundu
search
Samsuncancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Samsun Günlük Kiralık Ev Arayanlara Emlakjet Rehberi

Samsun günlük kiralık daire tutmak Samsun ili merkezi ve ilçeleri için Emlakjet’te hesaplı fiyatlarla gerçekleşiyor. Kaliteli hizmeti, hızlı sonuç veren web sitesi, yıllık 20 Milyonu aşan ziyaretçi sayısı ile satılık ve kiralık ev ilanlarında gösterdiği yüksek tercih edilirliği Samsun günlük kiralık ev ilanlarında da göstermeyi başaran Emlakjet, farklı konut ihtiyaçlarına sahip sayısız ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Deniz ve eğlencenin adresi Samsun Atakum’da geçireceğiniz keyifli anlarda oluşan konaklama ihtiyacınız için web sitemizi ister bilgisayardan isterse herhangi bir akıllı cihaz yardımıyla ziyaret ederek size ve ailenize en uygun günlük kiralık evler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Samsun Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Tokat, Amasya ve Sinop illeri ile komşudur. İlin trafikte plaka numarası ise 55’dir. Samsun isminin kökeninin Amisos’dan geldiği bilinmektedir. Şehre ilk yerleşimlerin milattan önce 3500lü yıllara kadar gittiği, bazı araştırmalar ve kazılar sonrasında ortaya çıkmıştır. Selçuklu Türkleri burayı fetih ettikten sonra bugün de kullandığımız isim olan Samsun ismini vermişlerdir. Yeşilırmak ve Kızılırmk deltaları arasında yer aldığından şehrin konumu önemlidir. Bölgenin toprakları son derece verimli olduğundan burada verimli tarım ürünlerin yetişir. Şehrin önemli geçim kaynağı tarımsal ürünlerdir ve şehrin neredeyse yarısı tarım arazisi olarak işlemektedir. Burada yetişen bereketli ürünler hem Türkiye’nin dört bir yanında satışa çıkarılır hem de bölgenin insanları tarafından tüketilir. Karadeniz’de yer alan ve içerisinde iki tane üniversite barındıran tek Karadeniz şehri olma özelliğine sahiptir. Samsun’da neredeyse 1 buçuk milyon insan yaşadığından Karadeniz’in en gelişmiş şehridir. 

Tatilciler Samsun Günlük Kiralık Ev Alternatiflerini Emlakjet’ten Seçiyor

Atakum Samsun’un en popüler ilçeleri arasında yer alır. Bu popülerliğini şüphesiz masmavi denizine ve bünyesinde yer alan eğlence merkezlerine borçlu olan Atakum, sahip olduğu bu ayrıcalıklar sayesinde her yıl pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Popülerliği günden güne artmaya devam Atakum’un potansiyel ziyaretçileri, geçirecekleri harika tatil için Emlakjet’i ziyaret ederek Samsun günlük kiralık ev Atakum kategorisini sıkça ziyaret etmektedirler. Samsun Atakum Türkiş günlük kiralık evler Emlakjet ziyaretçileri tarafından en sık incelenen ve tercih edilen kategori olup mevcut özellikleri ile, ziyaretçilerimize Atakum’da geçirecekleri zaman zarfında nezih bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.

Samsun Atakum’da En Uygun Günlük Kiralık Daireler Emlakjet’te

Samsun’un gözde ilçesi Atakum’un sahip olduğu popülarite, tüm turistik bölgelerde olduğu gibi Samsun Atakum günlük kiralık daire fiyatlarının yüksek seyretmesine yol açmaktadır. 

Bazı nedenler aşağıda sıralanmaktadır;

  • Mevcut konaklama tesislerinde kapasite yetersizliği,
  • İlçenin yoğun ziyaretçiyi kendisine çekmesi,
  • Günlük kiralık arayan pek çok kişinin ilçenin cazibe merkezlerini tercih etmesi

Pek çok kişinin Samsun günlük kiralık ev maliyeti, otel maliyetlerini geride bırakmaktadır. İlçenin bu dezavantajlardan etkilenmeden Samsun Atakum günlük kiralık ev ucuz arayışlarınıza karşılık bulabilmek için Emlakjet’i ziyaret ederek konutlarını günlük olarak kiralamak isteyen Atakumlu mülk sahiplerinin en çok tercih ettiği platformda kendinize en uygun maliyetli tatil konaklamasını seçebilecek sayıda alternatifi değerlendirmeye alın.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.