Çorlu Önerler Mah.acil Satılık Arsa
14.200.000 TL
  • 1.057 m²
Çorlu Önerler Mah.acil Satılık Arsa
  • 2 Fotoğraf
Çorlu Önerler Mah.acil Satılık ArsaÇorlu Önerler Mah.acil Satılık Arsa
14.200.000 TL
13.434 TL/m²
  • 1.057 m²
Tekirdağ - Çorlu - Önerler Mahallesi
Çorlu Önerler Mah.acil Satılık Arsa
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19351804
  • İlan Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuVilla İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı13.434 TL/m²
  • Metrekare1.057 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Yatırıma UygunlukBilinmiyor
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

Çorlu Önerler Mah.acil Satılık Arsa Açıklaması

İlan Özellikleri
Altyapı Özellikleri
  • Kanalizasyon
Bölge Raporu

Önerler Mahallesi

| 1.057 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

15.545.299 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%17

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73