Satılık Sulu Arazi
3.750.000 TL
  • 11.400 m²
Satılık Sulu Arazi
  • 3 Fotoğraf
  • Video
Satılık Sulu AraziSatılık Sulu Arazi
3.750.000 TL
329 TL/m²
  • 11.400 m²
Malatya - Yazıhan - Buzluk Mahallesi
Satılık Sulu Arazi
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası18992796
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuArazi
  • Metrekare Birim Fiyatı329 TL/m²
  • Metrekare11.400 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilebilir
  • Ada120
  • Parsel8

Buzluk Mahallesi

| 11.400 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

2.633.400 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%-5

Firma Künyesi
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73