Tekirdağ Muratlı Muradiye Mah. Satılık 410 M² Arsa
2.870.000 TL
  • 410 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Tekirdağ Muratlı Muradiye Mah. Satılık 410 M² Arsa

Tekirdağ Muratlı Muradiye Mah. Satılık 410 M² Arsa
  • 9 Fotoğraf
Tekirdağ Muratlı Muradiye Mah. Satılık 410 M² ArsaTekirdağ Muratlı Muradiye Mah. Satılık 410 M² Arsa
2.870.000 TL
7.000 TL/m²
  • 410 m²
Tekirdağ - Muratlı - Muradiye Mahallesi
Tekirdağ Muratlı Muradiye Mah. Satılık 410 M² Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19336365
  • İlan Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı7.000 TL/m²
  • Metrekare410 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada79
  • Parsel46

Muradiye Mahallesi

| 410 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

2.216.870 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%12

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73