/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bozkırcancel
Konyacancel

Konya Bozkır Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Bozkır Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak konut kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bozkır kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Bozkır Kiralık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Konya ilinin en eski ilçelerinden biri olan Bozkır ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bozkır kiralık konut arayan vatandaşlar ilçenin Konya il merkezine 116 kilometrelik bir mesafede yer aldığı bilgisine ulaşmaktadır. Denizden yüksekliği 1.150 metre olan ilçe Akdeniz iklimi ile karasal ikliminin etkisi altındadır. Bozkır kiralık ev arayışındaki kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin doğusunda Çumra, batısında Akseki ve Ahırlı, güneyinde ise Hadim ilçesinin yer aldığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında genellikle belli başlı hububat ve meyve ürünlerinin tarımı yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Su kaynakları bakımında da oldukça zengindir. İlçede yer alan su kaynaklarından en önemlisi ise Çarşamba Çayı’dır.

Bozkır Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 26 bin 287’dir. İlçe nüfusunun yüzde 48,76’sını (12 bin 818) erkek, yüzde 51,24’ünü (13 bin 469) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bozkır kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 51 adet mahalle bulunmaktadır. Konya Bozkır kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akçapınar Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Arslantaş Mahallesi, Aydınkışla Mahallesi, Ayvalca Mahallesi, Bağyurdu Mahallesi, Baybağan Mahallesi, Bozdam Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Demirasaf Mahallesi, Dereiçi Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Elmaağaç Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hacıyunuslar Mahallesi, Hamzalar Mahallesi, Harmanpınar Mahallesi, Hisarlık Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Karabayır Mahallesi, Karacaardıç Mahallesi, Karacahisar Mahallesi, Karayahya Mahallesi, Kayacılar Mahallesi, Kayapınar Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kızılçakır Mahallesi, Kildere Mahallesi, Kovanlık Mahallesi, Kozağaç Mahallesi, Kuşca Mahallesi, Küçükhisarlık Mahallesi, Pınarcık Mahallesi, Sarıoğlan Mahallesi, Sazlı Mahallesi, Soğucak Mahallesi, Sorkun Mahallesi, Söğüt Mahallesi, Tarlabaşı Mahallesi, Taşbaşı Mahallesi, Tepearası Mahallesi, Tepelice Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Üçpınar Mahallesi, Yalnızca Mahallesi, Yazdamı Mahallesi, Yelbeği Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yolören Mahallesi ve Yukarı Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Konya  ilinin Bozkır ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Konya Bozkır da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

26 Ocak 2022

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

26 Ocak 2022

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

26 Ocak 2022

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

26 Ocak 2022

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.