/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ladikcancel

Samsun Ladik Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Ladik Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet  ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ladik kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Ladik Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 16 bin 368’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,54’ünü (8 bin 109) erkek, yüzde 50,46’sını (8 bin 259) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ladik kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 67 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Çakırgümüş Mahallesi, Çamlıköy Mahallesi, Daldere Mahallesi, Deliahmetoğlu Mahallesi, Derinöz Mahallesi, Doğankaş Mahallesi, Eynekaraca Mahallesi, Günkoru Mahallesi, Gürün Mahallesi, Güvenli Mahallesi, Hacıalipınar Mahallesi, Hamamayağı Mahallesi, Hamitköy Mahallesi, Hasırcı Mahallesi, Hızarbaşı Mahallesi, İbi Mahallesi, İsasofta Mahallesi, İskaniye Mahallesi, Kabacagöz Mahallesi, Karaabdal Mahallesi, Kıranboğaz Mahallesi, Kızılsini Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Koğa Mahallesi, Köseoğlu Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Küçükkızoğlu Mahallesi, Küpecik Mahallesi, Mazlumoğlu Mahallesi, Meşepınarı Mahallesi, Nusretli Mahallesi, Oymapınar Mahallesi, Polat Mahallesi, Salur Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Saray Mahallesi, Sarıgazel Mahallesi, Sarıksızoğlu Mahallesi ve Soğanlı Mahallesi’dir.

Ladik Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Günümüzde çocuk sahibi aileler için ilçenin eğitim imkanları oldukça önemlidir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. İlçe halkı bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Ladik kiralık ev arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • 100. Yıl İlkokulu: Bahşi, Reyhan Caddesi, 55760 Ladik/Samsun.
  • Ladik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi: Bahşi, 55760 Ladik/Samsun.
  • Atatürk İlkokulu: Şehreküstü, Gaziler Caddesi, 55060 Ladik/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 771 30 79 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Akpınar Anadolu Öğretmen Lisesi: Akpınar, 55760 Ladik/Samsun.

Ladik Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Sağlık Kurumu Bilgisi

Ladik ilçesinden konut arayan kişiler ilçenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Samsun Ladik kiralık konut arayan kişiler ilçenin sağlık kurumları bakımından oldukça zengin olduğunun bilgisine ulaşmaktadır. İlçe halkının hizmet alabileceği sağlık kurumları:

  • Ladik Aile Sağlık Merkezi: Bahşi Mahallesi, Gaziler Caddesi, Pk:55760 Ladik/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 771 31 97 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Toplum Sağlığı Merkezi: Sanayi, Gaziler Caddesi, No:72, 55760 Ladik/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 771 31 97 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Samsun ilinin Ladik ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Ladik uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Ladik Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.