Emlakjet

Bolu Satılık Arsa

araması için 231 ilan bulundu
search
Bolucancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bolu Satılık Arsa İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir ve en uygun arsaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu arsa arama rehberinde; Bolu satılık arsa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Bolu Satılık Arsa

 

Bolu satılık arsa arayanlar için Bolu, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan bir ildir. Bu yöreye ilk yerleşenlerin Bebrikler olduğu sanılmaktadır. Daha sonra yöreye; Bitinyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Türkmenler, Anadolu Selçuklular, İlhanlılar ve Osmanlılar gibi devletler uzun yıllar boyunca hakim olmuştur. Sınırları; kuzeyden Düzce, kuzeybatıdan Sakarya, kuzeydoğudan Zonguldak, doğudan Karabük ve Çankırı, batıdan Bilecik, güneyden Ankara ve güneybatıdan ise Eskişehir illeriyle çevrilmiştir. Bolu'da ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Yıldırım Bayezit Camii, Kadı Camii, Saraçhane Camii, Atatürk Orman Parkı, Yedigöller Milli Parkı, Abant Tabiat Parkı, Kökez Tabiat Parkı Koruma Alanı, Karagöl Tabiat Parkı, Beşpınarlar Tabiat Parkı, Aladağ Yaylaları, At Yaylası, Akkaya Travertenleri, Tarihi Bolu Hükümet Konağı, İmaret Camii, Ilıca Camii, Bolu Müzesi, Mudurnu Ahiler Müzesi, Yıldırım Bayezid Hamamı, Mudurnu Yıldırım Bayezid Camii, Göynük Gazi Süleyman Paşa Camii ve Kanuni Camii gelir. 9 ilçeden meydana gelen Bolu, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 320.824 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Bolu Satılık Arsa Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Bolu'da satılık arsa almak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Bolu satılık arsa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle arsanın bulunduğu çevreye, arsanın metrekaresine, eğitim kurumlarına, hastaneye ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Satılık arsa almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, yatırım veya hobi sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Bolu satılık arsa ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Bolu Satılık Arsa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tarla; cinsi arsa olmayan ve daha çok tarım amaçlı kullanılan ve üzerinde tarımsal küçük yapılaşmaların oluştuğu topraklara denir. Cinsi arsa olmayan tüm arazi çeşitlerinde; tarla, zeytinlik, arsa ve bahçe gibi tarım arazileri üzerinde yapılaşma yasak veya çok kısıtlı olduğu için tarım arazileri, imar parselleri olmadığından üzerinde ruhsatlı binalar yapılamaz. Ancak zamanla imar alanları içinde kalabilir ve yapılaşma şartlarına sahip olabilirler. Bu durumda vasıfları değişerek “arsa” niteliğine dönüşebilirler. Arsa, belediyenin üzerinde yapılaşmaya izin verdiği toprak parçası olarak ifade edilir. Bir arsa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız ve satın aldığınız arazinin gerçek niteliğini bilmeniz gerekmektedir. Bolu satılık arsa sahibinden arıyorsanız en güncel ilanlarımızı Emlakjet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Bolu Satılık Arsa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun Bolu Sağlık Mahallesi satılık arsa veya Bolu Abant satılık arsa için bu ilçeye ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak halk otobüsleri, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.