Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Gölbaşı İncek Mahallesi Satılık Daire

araması için 153 ilan bulundu
search
İncek Mahallesicancel
Gölbaşıcancel
Ankaracancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İncek Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Daire arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki daireye ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için  İncek Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik.  İncek Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ankara iline bağlı Gölbaşı İlçesinin  İncek mahallesinin nüfusu 2022 yıl ortası itibariyle toplam 5.409 kişi olarak hesaplanmıştır. 

İncek Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler 

Gölbaşı  İncek Mahallesi, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde Ankara iline bağlı Gölbaşı ilçesinin bir mahallesidir. Bahçelievler mahallesinin bağlı olduğu Gölbaşı ilçesi, şehir merkezine 20 km uzaklıktadır. Yüzölçümü 1.010 km2 olan Gölbaşı 54 mahalleden oluşmaktadır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Mogan Gölü ve Eymir Gölü Gölbaşı ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi ve Polis Akademisi gibi bazı yükseköğretim kurumları Gölbaşı ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır.

İncek Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Gölbaşı  İncek Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Gölbaşı'in, il merkezine uzaklığı yaklaşık 15 kilometredir. Ankara’dan Gölbaşı'e Talatpaşa Blv, Hipodrom Cd., D200, Selçuklu Cd. ve Gün Sazak Cd rotası üzerinden yaklaşık 20 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir.

Gölbaşı'e ulaşmak için havayolu ulaşımını tercih edecekler için ulaşım Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı ile uzaklığı ise 23 kilometredir. 

Gölbaşı merkeze kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. 101: Gölbaşı-Haymana Yolu-Bahçelievler

 • 108: Gölbaşı-Haymana Yolu-Hacılar Mahallesi

 • 158: Haymana - Kızılay

 • 177: Gölbaşı-Velihimmetli Mahallesi (11787 Nolu Durak Kalkışlı)

 • 182: Gölbaşı-Gökçehöyük

 • 101-1: Gölbaşı-Haymana Yolu-Bahçelievler-Karaoğlan Mah.

 • 157-5: (Öta) Oyaca

 • 198-1: Gölbaşı-Haymana Yolu-Ulus

İncek Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Ankara Gölbaşı  İncek Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik.  İncek Mahallesinde ve Gölbaşı ilçesinde yer alan okullar ve eğitim taşımalı olarak gerçekleştirilebildiği bazı okullar şu şekildedir:

 • Atatürk İlkokulu

 • Tek İlkokulu

 • Gunduz Alp Ortaokulu

 • İnönü Ortaokulu

 • Şehit Meriç Alemdar Ortaokulu

 • Ahmet Alper Dinçer Lisesi

 • Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 • Gölbaşı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

İncek Mahallesi Satılık Daire Arayanlara İçin Gayrimenkul Bilgileri

Ankara  İncek Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 1.650.040 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 11.786 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ankara  İncek mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 140 metrekaredir. Ankara'nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan  İnceksal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir daire kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir.  İncek Mahallesi sahibinden satılık ya da emlakçıdan satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.