Emlakjet

Ankara Nallıhan Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Nallıhancancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Nallıhan Satılık Daire Alacaklara Yol Gösterici Bilgiler

Nallıhan satılık daire almak isteyenler için hazırladığımız bu yazıda bütün merak ettiğiniz sorulara cevap alacaksanız. Ankara’nın ilçelerinden biri olan Nallıhan’ın şehir merkezine uzaklığı 161 kilometredir.  Ankara’nın en batısında yer alan ilçelerindendir. Eskişehir- Ankara- Bolu arasında yer alır. Batı ve kuzey tarafında Bolu ili, güney tarafında Eskişehir ili bulunur. İlçenin yüzölçümü 1.972 kilometrekaredir ve rakımı 630 metredir. İç Anadolu bölgesinde yer almasına rağmen Karadeniz bölgesine yakınlığıyla ilçede karasal iklimin yanında Karadeniz iklim özelliklerine de rastlanır. İlçede toplamda 28.604 kişi yaşamaktadır. Bu kişilerin %49.89’u erkekler, %50.11’ini kadınlar oluşturmaktadır.

 

Nallıhan Satılık Daire Arayanlara İlçenin Turistik Yerleri

Nallıhan’da doğayla içi içe olabileceğiniz birçok yer bulunur. Uyuzsuyu Şelalesi, Hoşebe ve Uluhan mesire alanları, Sarıyer barajı ve Anıt Andıç ağacı bunlara örnektir. Nallıhan satılık daire alanlar istedikleri zaman bu yerlerde piknik yapabilir ve hoşça vakit geçirebilirler. Ayrıca Yunus Emre’nin hocası olan Taptuk Emre’nin mezarı da burada yer almaktadır. Bunların dışında ilçede bulunan Nallıhan Davutoğlan Kuş Cenneti de bölgede yaşayanların ve ziyaretçilerin ilgisini çeken alanlardandır. Muhteşem manzarası ve bu manzara eşlik eden kuşlar için bölgeye birçok ziyaretçi gelmektedir. İpek yolu üzerinde bulunan bu yer 1994 senesinde korunma altına alınmıştır.  Birçok kuş türüne ev sahibi yapmasıyla ve kuzeybatıdan gelen göçmen kuşların göç yolu üzerinde yer almasıyla büyük önem taşır. Özellikle bahar aylarında burayı ziyaret ederseniz kuşları izleyebilmek için özel olarak yapılan kuş gözleme yerlerinden birçok göçmen kuşu görebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf meraklıları için de burada her yıl Nallıhan Foto Safari etkinliği yapılmaktadır.

 

Nallıhan Satılık Daire Tercih Edeceklere İlçenin Mahalleleri

İlçenin merkez mahallelerin; Atatürk mahallesi, Nasuhpaşa mahallesi, Alağa mahallesi, Yazı mahallesi, 100.Yıl mahallesi, Fatih mahallesi, Akdere mahallesi ve Hacıbey mahallesidir. Bu mahalleler dışında Nallıhan satılık ev arayanlar için ilçenin diğer mahalleleri; Yenice mahallesi, Karahisar mahallesi, Subaşı mahallesi, Gökçeöz mahallesi, Alanköy mahallesi, Yukarıbağlıca mahallesi, Aliefe mahallesi, Uluhan mahallesi, Beycik mahallesi, Demirköy mahallesi, Tekkeköy mahallesi, Kavak mahallesi, Emremsultan mahallesi, Aydoğmuş mahallesi, Bozyaka mahallesi, Nallıdere mahallesi, Alpağut mahallesi, Çalıcaalan mahallesi, Aşağıbağdere mahallesi, Güzelöz mahallesi, Kadıköy mahallesi, Ozanköy mahallesi, Eymir mahallesi, Aşağıkavacık mahallesi Belenören mahallesi, Cendere mahallesi, Ayman mahallesi, Atça mahallesi, Aşağıbağlıca mahallesi, Karahisarkozlu mahallesi, Kurucamahallesi,  Sobran mahallesi, Yukarıbağdere mahallesi, İslamalanı mahallesi, Nebioğlu mahallesi, Uzunöz mahallesi, Ömerşeyhler mahallesi, Soğukkuyu mahallesi, Sarıkaya mahallesi, Doğandere mahallesi, Arkutça mahallesi, Hacıhasanlar mahallesi Çulhalar mahallesi, Öşürler mahallesi, Nallıgölcük mahallesi, Çayırhan mahallesi, Meyildere mahallesi, Beyalan mahallesi, Osmanköy mahallesi, Çiller mahallesi, Davutoğlan mahallesi, Karahisargölcük mahallesi, Yukarıkavacık mahallesi, Eğriköy mahallesi, Tepeköy mahallesi, Ericek mahallesi, Epçeler mahallesi, Belenalan mahallesi, Çive mahallesi, Meyilhacılar mahallesi, Dereköy mahallesi, Sarıyar mahallesi, Uluköy mahallesi, Yakapınar mahallesi, Kabaca mahallesi, Yeşilyurt mahallesi, Danişment mahallesi, Çamalan mahallesi, Beydili mahallesi, Döğmeci mahallesi, Tekirler mahallesi, Hıdırlar mahallesi, Karacasu mahallesi, Kulu mahallesi, Karaköy mahallesi, Aksu mahallesi ve Kuzucular mahallesidir.

 

Nallıhan Satılık Daire Arayanlara Fiyatlar Hakkında Merak Edilenler

İlçedeki toplam 22.604 tane konut, 1.694 tane iş yeri yer almaktadır. Hane başına düşen kişi sayısı ise 3,71’dir. Nallıhan satılık ev fiyatları 2019 Emlakjet bölge raporu göre;

 

 • Bölgesel dağılıma baktığımızda ortalama evler 112 metrekareden oluşmaktadır.
 • Bir daire 167.440 TL olarak satılmaktadır.
 • Metrekare başına ise 1.495 TL denk düşer.
 • Dairelerin geri dönüşü ise yaklaşık 29 yıl olarak incelenmektedir.

 

Son olarak eğer siz de ev almaya hazırsanız ama hangi evi alacağınıza karar veremediyseniz Nallıhan da satılık müstakil ev ve benzeri seçeneklere emlakjet.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, bu sayede de hayalinizdeki eve sahip olmaya bir adım daha yaklaşırsınız.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Nallıhan Satılık Daire
100.Yıl MahallesiAkdere MahallesiAksu MahallesiAlan MahallesiAliağa MahallesiAliefe MahallesiAlpağut MahallesiArkutça MahallesiAşağıbağdere MahallesiAşağıbağlıca MahallesiAşağıkavacık MahallesiAtatürk MahallesiAtça MahallesiAydoğmuş MahallesiBelenalan MahallesiBelenören MahallesiBeyalan MahallesiBeycik MahallesiBeydili MahallesiBozyaka MahallesiCendere MahallesiÇalıcaalan MahallesiÇamalan MahallesiÇayırhanÇayırhan MahallesiÇiller MahallesiÇive MahallesiÇulhalar MahallesiDanişment MahallesiDavutoğlan MahallesiDemirköy MahallesiDereköy MahallesiDoğandere MahallesiDöğmeci MahallesiEğri MahallesiEmremsultan MahallesiEpçeler MahallesiEricek MahallesiEymir MahallesiFatih MahallesiGökçeöz MahallesiGüzelöz MahallesiHacıbey MahallesiHacıhasanlar MahallesiHıdırlar Mahallesiİslamalan MahallesiKabaca MahallesiKadıköy MahallesiKaracasu KöyüKaracasu MahallesiKarahisargölcük MahallesiKarahisarkozlu MahallesiKarahisar MahallesiKaraköy MahallesiKavakköy MahallesiKulu MahallesiKuruca MahallesiKuzucular MahallesiMeyildere MahallesiMeyilhacılar MahallesiNallıdere MahallesiNallıgölcük MahallesiNallıhanNasuhpaşa MahallesiNebioğlu MahallesiOsmanköy MahallesiOzan MahallesiÖmerşeyhler MahallesiÖşürler MahallesiSarıkaya MahallesiSarıyar MahallesiSobran MahallesiSoğukkuyu MahallesiSubaşı MahallesiTekirler MahallesiTekke MahallesiTepe MahallesiUluhan MahallesiUluköy MahallesiUzunöz MahallesiYakapınar MahallesiYazı MahallesiYenice MahallesiYeşilyurt MahallesiYukarıbağdere MahallesiYukarıbağlıca MahallesiYukarıkavacık Mahallesi
Ankara Nallıhan Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Ankara Nallıhan Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Ankara Nallıhan Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Polatlı Esentepe Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Polatlı Fatih Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Polatlı Gazi Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Polatlı İstiklal Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Polatlı Kurtuluş Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.