Emlakjet

Çanakkale Çan Satılık Daire Fiyatları

araması için 10 ilan bulundu
search
Çancancel
Çanakkalecancel

Çan Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çan satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çan Satılık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Çan ilçesi coğrafi konum olarak Çanakkale ilinin merkezinde yer almaktadır. Kuzeyinde Biga ve Lapseki, güneyinde Çanakkale ve Bayramiç, doğusunda ise Yenice ilçesi bulunmaktadır. Balıkesir-Çanakkale karayolunun sınırında yer alan ilçenin temele geçim kaynakları, sermik sanayi, tarım, hayvancılık, linyit kömür yatakları ve Çan Termik Santrali’dir. 1950’li yıllara kadar yalnızca tarım ve hayvancılık ile geçinen bölge bu tarihten sonra sanayileşmeye başlamıştır. Sanayileşme faaliyetleri sonucunda ilçedeki fabrikaların sayısı artmıştır. Bu sebeple Çan satılık ev arayan kişilerin de sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ormanlık arazi bakımından da oldukça zengin olan ilçede yer alan jeotermal kaynaklar ilçeye termal turizmini getirmiş olup ilçeye büyük ekonomik katkılar sağlamaktadır. İlçe Kaz Dağı’na yakın oluşu sebebi ile de turizm açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Çan Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 48 bin 215’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,19’unu (24 bin 198) erkek, yüzde 49,81’ini (24 bin 17) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çan satılık daire arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 65 adet köy bulunmaktadır. Çan satılık ev arayanların konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmakçayır Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Osmanefendi Mahallesi, Seramik Mahallesi, Süle Mahallesi, Ahlatlıburun Köyü, Alibeyçiftliği Köyü, Asmalı Köyü, Bahadırlı Köyü, Altıkulaç Köyü, Bardakçılar Köyü, Bilaller Köyü, Bostandere Köyü, Bozguç Köyü, Büyükpaşa Köyü, Büyüktepe Köyü, Cicikler Köyü, Çaltıkara Köyü, Çamköy Köyü, Çekiçler Köyü, Çomaklı Köyü, Danapınar Köyü, Derenti Köyü, Dereoba Köyü, Doğaca Köyü, Doğancılar Köyü, Dondurma Köyü, Duman Köyü, Durali Köyü, Emeşe Köyü, Etili Köyü, Eskiyayla Köyü, Göle Köyü, Hacıkasım Köyü, Hacılar Köyü,Halilağa Köyü, Helvacı Köyü, Hurma Köyü, İlyasağaçiftliği Köyü, Kadılar Köyü, Kalburcu Köyü, Karadağ Köyü, Karakadılar Köyü, Karakoca Köyü, Karlı Köyü, Kazabat Köyü, Karlı Köyü, Keçiağlı Köyü, Kızılelma Köyü, Kocayayla Köyü, Koyunyeri Köyü, Kulfal köyü, Kumarlar Köyü, Maltepe Köyü, Şerbetli Köyü, Mallı Köyü, Okçular Köyü, Sameteli Köyü, Kulfal Köyü, Maltepe Köyü ve Ozancık Köyü’dür.

Sizler satılık konut tercihinizi Çanakkale Çan ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Çanakkale Çan da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

Çan Satılık Daire
Ahlatlıburun Köyü Satılık DaireAlibeyçiftliği Köyü Satılık DaireAltıkulaç Köyü Satılık DaireAsmalı Köyü Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireBahadırlı Köyü Satılık DaireBardakçılar Köyü (Kaplıcalar Mahallesi) Satılık DaireBardakçılar Köyü Satılık DaireBilaller Köyü Satılık DaireBostandere Köyü Satılık DaireBozguç Köyü Satılık DaireBüyükpaşa Köyü (Büyükpaşa Mücavir Mahallesi) Satılık DaireBüyükpaşa Köyü Satılık DaireBüyüktepe Köyü Satılık DaireCicikler Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇakılköy Köyü Satılık DaireÇaltıkara Köyü Satılık DaireÇamköy Köyü Satılık DaireÇan Satılık DaireÇekiçler Köyü Satılık DaireÇomaklı Köyü Satılık DaireDanapınar Köyü Satılık DaireDerenti Köyü Satılık DaireDereoba Köyü Satılık DaireDoğaca Köyü Satılık DaireDoğancılar Köyü (Manyasoba Mahallesi) Satılık DaireDoğancılar Köyü Satılık DaireDondurma Köyü (Kilimli Mahallesi) Satılık DaireDondurma Köyü Satılık DaireDuman Köyü Satılık DaireDurali Köyü (Durali Mücavİr Mahallesi) Satılık DaireDurali Köyü Satılık DaireEmeşe Köyü Satılık DaireEskiyayla Köyü Satılık DaireEtili Köyü Satılık DaireEtili Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGöle Köyü Satılık DaireHacıkasım Köyü Satılık DaireHacılar Köyü Satılık DaireHalilağa Köyü Satılık DaireHelvacı Köyü Satılık DaireHurma Köyü (Hurmaköy Mücavir Mahallesi) Satılık DaireHurma Köyü Satılık Daireİlyasağaçiftliği Köyü Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKadılar Köyü Satılık DaireKalburcu Köyü Satılık DaireKaradağ Köyü Satılık DaireKarakadılar Köyü Satılık DaireKarakoca Köyü Satılık DaireKarlı Köyü Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKazabat Köyü Satılık DaireKeçiağılı Köyü Satılık DaireKızılelma Köyü Satılık DaireKocayayla Köyü Satılık DaireKoyunyeri Köyü Satılık DaireKulfal Köyü (Kulfal Mücavir Mahallesi) Satılık DaireKulfal Köyü Satılık DaireKumarlar Köyü Satılık DaireKüçüklü Köyü (Yukarıköy Mahallesi) Satılık DaireKüçüklü Köyü Satılık DaireKüçükpaşa Köyü Satılık DaireMallı Köyü Satılık DaireMaltepe Köyü Satılık DaireOkçular Köyü Satılık DaireOsmanefendi Mahallesi Satılık DaireOzancık Köyü Satılık DaireSameteli Köyü Satılık DaireSeramik Mahallesi Satılık DaireSöğütalan Köyü Satılık DaireŞerbetli Köyü Satılık DaireTepeköy Köyü Satılık DaireTerzialan Bld. (Çakmakçayır Mahallesi) Satılık DaireTerzialan Bld. (Süle Mahallesi) Satılık DaireTerzialan Satılık DaireUzunalan Köyü Satılık DaireÜvezdere Köyü Satılık DaireYaya Köyü Satılık DaireYaykın Köyü Satılık DaireYeniçeri Köyü Satılık DaireYuvalar Köyü (Bükler Mahallesi) Satılık DaireYuvalar Köyü Satılık DaireZeybekçayır Köyü Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.