/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Çanakkale Çan Satılık Daire Fiyatları

araması için 8 ilan bulundu
search
Çancancel
Çanakkalecancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Çan Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çan satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çan Satılık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Çan ilçesi coğrafi konum olarak Çanakkale ilinin merkezinde yer almaktadır. Kuzeyinde Biga ve Lapseki, güneyinde Çanakkale ve Bayramiç, doğusunda ise Yenice ilçesi bulunmaktadır. Balıkesir-Çanakkale karayolunun sınırında yer alan ilçenin temele geçim kaynakları, sermik sanayi, tarım, hayvancılık, linyit kömür yatakları ve Çan Termik Santrali’dir. 1950’li yıllara kadar yalnızca tarım ve hayvancılık ile geçinen bölge bu tarihten sonra sanayileşmeye başlamıştır. Sanayileşme faaliyetleri sonucunda ilçedeki fabrikaların sayısı artmıştır. Bu sebeple Çan satılık ev arayan kişilerin de sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ormanlık arazi bakımından da oldukça zengin olan ilçede yer alan jeotermal kaynaklar ilçeye termal turizmini getirmiş olup ilçeye büyük ekonomik katkılar sağlamaktadır. İlçe Kaz Dağı’na yakın oluşu sebebi ile de turizm açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Çan Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 48 bin 215’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,19’unu (24 bin 198) erkek, yüzde 49,81’ini (24 bin 17) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çan satılık daire arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 65 adet köy bulunmaktadır. Çan satılık ev arayanların konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmakçayır Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Osmanefendi Mahallesi, Seramik Mahallesi, Süle Mahallesi, Ahlatlıburun Köyü, Alibeyçiftliği Köyü, Asmalı Köyü, Bahadırlı Köyü, Altıkulaç Köyü, Bardakçılar Köyü, Bilaller Köyü, Bostandere Köyü, Bozguç Köyü, Büyükpaşa Köyü, Büyüktepe Köyü, Cicikler Köyü, Çaltıkara Köyü, Çamköy Köyü, Çekiçler Köyü, Çomaklı Köyü, Danapınar Köyü, Derenti Köyü, Dereoba Köyü, Doğaca Köyü, Doğancılar Köyü, Dondurma Köyü, Duman Köyü, Durali Köyü, Emeşe Köyü, Etili Köyü, Eskiyayla Köyü, Göle Köyü, Hacıkasım Köyü, Hacılar Köyü,Halilağa Köyü, Helvacı Köyü, Hurma Köyü, İlyasağaçiftliği Köyü, Kadılar Köyü, Kalburcu Köyü, Karadağ Köyü, Karakadılar Köyü, Karakoca Köyü, Karlı Köyü, Kazabat Köyü, Karlı Köyü, Keçiağlı Köyü, Kızılelma Köyü, Kocayayla Köyü, Koyunyeri Köyü, Kulfal köyü, Kumarlar Köyü, Maltepe Köyü, Şerbetli Köyü, Mallı Köyü, Okçular Köyü, Sameteli Köyü, Kulfal Köyü, Maltepe Köyü ve Ozancık Köyü’dür.

Sizler satılık konut tercihinizi Çanakkale Çan ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Çanakkale Çan da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

30 Eylül 2022

İstanbul emlak borsası kurulmalı

İstanbul emlak borsası kurulmalı

29 Eylül 2022

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

29 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

29 Eylül 2022

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

29 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.