Emlakjet

Kütahya Domaniç Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Domaniçcancel
Kütahyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Domaniç Satılık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Domaniç satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek daire alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Domaniç Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Domaniç ilçesi Kütahya ilinin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. İlin kuzey kesimlerinde yer alan Domaniç ilçesinin toplam yüzölçümü 1.240 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 870 metre olan ilçe dağlık ve engebeli arazi üzerinde yer almaktadır. Domaniç satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe iklim bakımından karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçenin yüksek kesimlerinde yer alan ormanlık arazilerde çam ve kayın ormanları bulunmaktadır. Domaniç satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Kütahya il merkezine 90 kilometrelik bir mesafede yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir lokasyonda yer alan ilçe bu sebeple de tercih edilmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak hububat ve sebze üretim faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan bu faaliyetler genellikle modern tarım şeklindedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenmektedirler. 

Domaniç Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 15 bin 181’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,58’ini (7 bin 526) erkek, yüzde 50,42’sini (7 bin 655) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Domaniç satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle ve 31 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Domaniç satılık daire arayışındakilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Cumhuriyet Mahallesi, Hasantepe Mahallesi, Hisar Mahallesi, Ilıcaksu Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Küçükler Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Aksu Köyü, Berçin Köyü, Böçen Köyü, Büken Köyü, Çakılköy Köyü, Çamlıca Köyü, Çarşamba Köyü, Çokköy Köyü, Domur Köyü, Durabey Köyü, Erikli Köyü, Fındıcak Köyü, Fıranlar Köyü, Güney Köyü, Karaköy Köyü, Karamanlar Köyü, Kırık Köyü, Kozcağız Köyü, Küçükköy Köyü, Muhacirler Köyü, Muratlı Köyü, Ortaca Köyü, Safa Köyü, Sarıot Köyü, Saruhanlar Köyü, Seydikuzu Köyü, Soğucak Köyü, Tıraz Köyü ve Yeşilköy Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kütahya ilinin Domaniç ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Domaniç uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.