Emlakjet

Samsun Atakum Satılık Daire

araması için 1,341 ilan bulundu
search
Atakumcancel
Samsuncancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Samsun Atakum Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Samsun Atakum'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Samsun Atakum satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Samsun Atakum Satılık Daire

 

Samsun Atakum satılık daire arayanlar için Atakum; Samsun’un merkez ilçesidir. Samsun-Sinop karayolu üzerinde, şehir merkezine 5 kilometre mesafeden başlar. Atakent beldesi sınırına kadar geçen mesafeyi kapsar. Denizi sığdır ve geniş bir kumsala sahiptir. Atakum’un eski adı Matasyon’dur. Sınırları; doğudan İlkadım, batıdan 19 Mayıs, güneyden Kavak ve Bafra ilçeleri, kuzeyden ise Karadeniz ile çevrilidir. 56 mahalleden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 242.171 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Samsun Atakum Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Samsun Atakum'da yaşamak isteyenler için Samsun Atakum'a dair öncelikle şunu belirtmek istersek Samsun Atakum satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Samsun Atakum satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Samsun Atakum Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Samsun Atakum'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Samsun Atakum satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Samsun Atakum satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Samsun Atakum Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Samsun Atakum ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Samsun Atakum'da dilediğiniz kriterlere en uygun Samsun Atakum 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Samsun Atakum 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Samsun Atakum Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Samsun Atakum 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Samsun Atakum Satılık Daire 1+1

 

Samsun Atakum'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Samsun Atakum 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Samsun Atakum Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Samsun Atakum yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Samsun Atakum sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Samsun Atakum Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Samsun Atakum'da en uygun ve en yaşanabilir Samsun Atakum satılık daireler için ulaşım ilçeler arası Belediye Otobüs Hattı, Tramvay ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Atakum Satılık Daire
Akalan Köyü Satılık DaireAkalan Mahallesi Satılık DaireAksu Köyü Satılık DaireAksu Mahallesi Satılık DaireAlanlı Mahallesi Satılık DaireAslandamı Köyü Satılık DaireAslandamı Mahallesi Satılık DaireAtakum Satılık DaireAtatepe Mahallesi Satılık DaireAyvalı Köyü Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBalaç Mahallesi Satılık DaireBeypınar Mahallesi Satılık DaireBüyükkolpınar Mahallesi Satılık DaireBüyükoyumca Mahallesi Satılık DaireCamii Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇakırlar Mahallesi Satılık DaireÇakırlar Yalı Mahallesi Satılık DaireÇamlıyazı Köyü Satılık DaireÇamlıyazı Mahallesi Satılık DaireÇatmaoluk Köyü Satılık DaireÇatmaoluk Mahallesi Satılık DaireÇobanlı Mahallesi Satılık DaireÇobanözü Mahallesi Satılık DaireDemirkent Satılık DaireDenizevleri Mahallesi Satılık DaireElmaçukuru Köyü Satılık DaireElmaçukuru Mahallesi Satılık DaireErikli Köyü Satılık DaireErikli Mahallesi Satılık DaireEsenevler Mahallesi Satılık DaireGüneyköy Köyü Satılık DaireGüneyköy Mahallesi Satılık DaireGüzelyalı Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık Daireİncesu Mahallesi Satılık Daireİncesu Yalı Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKabadüz Köyü Satılık DaireKabadüz Mahallesi Satılık DaireKamalı Köyü Satılık DaireKamalı Mahallesi Satılık DaireKarakavuk Köyü Satılık DaireKarakavuk Mahallesi Satılık DaireKaraoyumca Köyü Satılık DaireKaraoyumca Mahallesi Satılık DaireKasnakcımermer Mahallesi Satılık DaireKayagüney Köyü Satılık DaireKayagüney Mahallesi Satılık DaireKesili Mahallesi Satılık DaireKesilli Köyü Satılık DaireKörfez Mahallesi Satılık DaireKöseli Köyü Satılık DaireKöseli Mahallesi Satılık DaireKulacadağ Köyü Satılık DaireKulacadağ Mahallesi Satılık DaireKurugökçe Köyü Satılık DaireKurugökçe Mahallesi Satılık DaireKurupelit Satılık DaireKüçükkolpınar Mahallesi Satılık DaireMevlana Mahallesi Satılık DaireMeyvalı Köyü Satılık DaireMeyvalı Mahallesi Satılık DaireMimarsinan Mahallesi Satılık DaireÖzören Köyü Satılık DaireÖzören Mahallesi Satılık DaireSarayköy Köyü Satılık DaireSarayköy Mahallesi Satılık DaireSarıışık Köyü Satılık DaireSarıışık Mahallesi Satılık DaireSarıtaş Köyü Satılık DaireSarıtaş Mahallesi Satılık DaireSarıyusuf Köyü Satılık DaireSarıyusuf Mahallesi Satılık DaireŞenyurt Köyü Satılık DaireŞenyurt Mahallesi Satılık DaireTaflan Merkez Mahallesi Satılık DaireYalı Mahallesi Satılık DaireYenimahalle Mahallesi Satılık DaireYeşildere Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Köyü Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYeşilyurt Mahallesi Satılık DaireYukarıaksu Köyü Satılık DaireYukarıaksu Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.