Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

İlçeAtakumSemtİncesu Mahallesi
Atakum İncesu Satılık 1+1 Daire
YENİ

Atakum İncesu Satılık 1+1 Daire

Atakum, İncesu Mahallesi

1+160 m²1. Kat11.04.2026

2.300.000 ₺Geri Dönüş:16 yıl

EVİLLA GAYRİMENKUL İNŞAATEVİLLA GAYRİMENKUL İNŞAATBurak KOL

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire İçindeki İlgili İlanlar

İncesu Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı45.024 ₺/m²-3.3%
Ort. Fiyat2.746.464 ₺
Ort. m² Kirası188 ₺/m²-11.3%
Ort. Kira15.377 ₺
Geri dönüş süresi20 yıl
Getiri%5

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire İçin Sıkça Sorulan Sorular

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire fiyatları ne kadardır?
29 Haziran 2026 tarihinde 7 ilan içerisinde Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire için en ucuz fiyat 1.850.000 TL, en pahalı fiyat 5.500.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Şubat ayıdır.
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %3 oranında artması beklenmektedir.
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Haziran ayında Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi 18 yıldır.
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı 44.201 TL'dir.
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 1 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Haziran ayı itibarıyla, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama kira getirisi 20.650 TL civarındadır.
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama 2.607.859 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %2 artmıştır.

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire İle Yeni Bir Yaşam Başlatın

Samsun'un gözde yerleşim yerlerinden biri olan Atakum İncesu Mahallesi, modern yaşam alanları ve sosyal imkanlarıyla dikkat çekmektedir. Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire birçok fırsat sunmaktadır. Bu bölge, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Nüfusu hızla artan Atakum, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Özellikle üniversiteye yakınlığı ile öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bir bölge olarak öne çıkmaktadır. Atakum İncesu Mahallesi, Karadeniz'e yakın konumu ile doğal güzelliklere de sahip bir yaşam alanı sunmaktadır. Bölge, doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için ideal bir yerleşim alanıdır. Karadeniz'in eşsiz manzarası ve temiz havası, burada yaşamayı daha da cazip hale getirmektedir. Ayrıca, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire, geniş ailelerden öğrencilere kadar herkesin ihtiyacına uygun alternatifler sunmaktadır.

Atakum İncesu Mahallesi'nin coğrafi konumu, şehrin diğer bölgelerine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda çevresindeki önemli merkezler ile de bağlantılıdır. Bölgede, alışveriş merkezleri, parklar ve sosyal tesisler gibi birçok olanak bulunmaktadır. Son yıllarda yapılan yerel yönetim projeleri, bölgenin alt yapısını ve yaşam standartlarını artırmıştır. Bu da Atakum İncesu Mahallesi'nde yaşamayı daha cazip hale getirmiştir. Ayrıca, burada bulunan tarihi ve kültürel zenginlikler, ziyaretçilerine farklı deneyimler sunmaktadır. Tarihi yapılar ve kültürel etkinlikler, bölgenin cazibesini artıran unsurlar arasında yer almaktadır. Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daireler, bu zenginliklerin merkezinde yer almak isteyenler için ideal bir seçimdir.

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire Piyasasında Ulaşımın Etkisi

Atakum İncesu Mahallesi, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Metro ve otobüs hatları sayesinde şehir içi ulaşım son derece kolaydır. Özellikle Omtel otobüs durağı, bölgenin merkezi noktalarına hızlı bir ulaşım sağlamaktadır. Metro hatları, Atakum’un çeşitli bölgelerine bağlanarak, toplu taşıma alternatiflerini zenginleştirmektedir. Bu duraklar, hem öğrenciler hem de çalışanlar için büyük bir kolaylık sunmaktadır. Ulaşım ağının genişliği, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire için önemli bir avantajdır. Bu sayede, şehirdeki diğer bölgelere kolayca ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ayrıca, ana arterler ve bulvarlar sayesinde Atakum İncesu Mahallesi'nde rahat bir trafik akışı sağlanmaktadır. Ring yol bağlantıları, şehrin diğer bölgelerine ulaşımı hızlandırırken, alternatif ulaşım seçenekleri de sunmaktadır. Minibüs hatları, özellikle yerel halkın sıkça tercih ettiği bir ulaşım aracıdır. Bisiklet yolları ise hem çevre dostu hem de sağlıklı bir ulaşım alternatifi sunarak, bölgedeki yaşam kalitesini artırmaktadır. Bu ulaşım olanakları, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daireler için talebi artıran faktörler arasında yer almaktadır.

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ve Yakınındaki Okullar

Atakum İncesu Mahallesi, eğitim imkanları bakımından oldukça zengindir. Bölgedeki okullar, anaokulundan liseye kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Orhan Gencebay Ortaokulu ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji gibi eğitim kurumları, kaliteli eğitim sunarak ailelerin dikkatini çekmektedir. Bu durum, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Eğitim kurumlarının kalitesi, bölgedeki yaşam standartlarını yükselten önemli bir faktördür. Ayrıca, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daireler, çocukların güvenli ve kaliteli bir eğitim alabileceği bir çevrede yer almaktadır.

Bunun yanı sıra, sağlık hizmetleri de oldukça gelişmiştir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bölgedeki sağlık ihtiyacını karşılamakta önemli bir rol oynamaktadır. Alışveriş merkezleri ve marketler ise günlük ihtiyaçların kolayca karşılanmasına olanak tanımaktadır. Hem spor tesisleri hem de parklar, sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal alanlar sunmaktadır. Sağlık ve eğitim kurumlarının yakınlığı, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire için bölgeyi cazip kılmaktadır.

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ile Yatırım Fırsatlarını Keşfedin

Atakum İncesu Mahallesi, gayrimenkul yatırımcıları için büyük fırsatlar barındırmaktadır. Bölgedeki Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire sayısının artması, ciddi bir piyasa hareketliliği yaratmaktadır. Son yıllarda yapılan altyapı yatırımları, değer artışını tetiklemekte ve bu da yatırımcılar için cazip hale gelmektedir. Gayrimenkul piyasası, özellikle genç nüfusun etkisiyle sürekli gelişim göstermektedir. Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daireler, yatırımcılar için uzun vadeli kazançlar vaat etmektedir.

Ayrıca, bölgedeki bankalar ve finansal kurumlar, konut kredileri ve diğer finansal hizmetlerle yatırımcıların yanında yer almaktadır. Atakum İncesu Mahallesi, ticari potansiyeli yüksek bir yerleşim yeri olarak, gelecekte daha fazla yatırım çekmeyi hedeflemektedir. Urban dönüşüm projeleri, bölgedeki gayrimenkul değerlerini artırmakta ve yeni yatırım fırsatları sunmaktadır. Bu projeler, Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire seçeneklerinin değerini artıran önemli etkenlerdir.

Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire ile Sosyal Hayatın Dinamikleri

Atakum İncesu Mahallesi, sosyal yaşam açısından oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Kafeler, restoranlar ve eğlence mekanları, mahalle sakinlerinin sosyal etkileşimde bulunmalarını sağlamakta ve dinlence alanları sunmaktadır. İncesu Kafe ve Cafe Mares gibi mekanlar, yerel halkın buluşma noktaları arasında öne çıkmaktadır. Ayrıca, Kervansaray Kahvecisi gibi geleneksel mekanlar, bölgenin kültürel dokusunu zenginleştirmektedir. Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daire, bu sosyal olanaklardan faydalanarak zengin bir yaşam sürdürebilirler.

Mahallede bulunan camiler, dini ve sosyal etkinlikler için önemli yerlerdir. İncesu Merkez Yalı Cami, hem ibadet hem de toplumsal etkinlikler için kullanılan bir mekan olarak dikkat çekmektedir. Atakum İncesu Mahallesi, güvenli bir yaşam alanı sunarak, ailelerin huzur içinde yaşamalarını sağlamaktadır. Bu durum, bölgedeki yaşam kalitesini artırmakta ve mahalle kültürünü güçlendirmektedir. Atakum İncesu Mahallesi Satılık Daireler, bu huzurlu ve güvenli ortamda yaşamayı tercih edenler için ideal bir seçenektir.