/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Samsun Satılık Daire

araması için 3,747 ilan bulundu
search
Samsuncancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
ATAKUM
İLKADIM
BAFRA
CANİK
ÇARŞAMBA
19
TÜM İLÇELER
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Samsun Satılık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Samsun Satılık Konut fiyatları 111.111,00 ile 780.000.000,00 arasında değişmektedir.
 • Samsun Satılık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Samsun Satılık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Samsun Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Olan İlçe Rehberi

Yüzölçümü 9,083 kilometre kare olan Samsun İlinin batısında Sinop, Güney batısında Çorum, doğusunda Ordu, Kuzeyinde Karadeniz ve güneyinde de Tokat ve Amasya illeri bulunmaktadır. Samsun satılık daire arayanlar için hazırladığımız ilçe rehberinden yararlanarak Samsun’un hangi ilçesinde yaşamak istediğinize karar verebilirsiniz.

Samsun’un İlçeleri

 • Samsun’un Ladik İlçesi: Samsun il merkezine 82 kilometre uzaklıkta bulunan ilçenin doğusunda Taşova, güneyde Amasya, Kuzeyinde Kavak, ve batısında da Havza illeri bulunuyor. Ladik İlçesinde yazları serin, kışları da sert ve uzun geçiyor. Toplamda 575 kilometrekare yüzölçümü bulunan ilçenin 56 adet köyü bulunuyor. 2013 senesinde yapılan sayım sonucuna göre ilçede 17.230 nüfus yaşıyor.
 • Samsun’un Terme İlçesi: Samsun şehir merkezine yaklaşık 58 kilometre uzaklıkta olan Terme İlçesi, Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz bölümünde ve 5 kilometre denizden içeride kurulmuş olan Samsun’un bir ilçesidir. Terme İlçesinin Doğusunda Ünye ve ikizce, Kuzey’inde Karadeniz, Batısında Salıpazarı ve Çarşamba, güneyinde de Akkuş ilçeleri yer almaktadır. İlçenin güneyinde Canik dağları, Kuzeyinde de kıyı ovası uzanmaktadır. Terme İlçesinde toplamda 57 köy mevcut.
 • Samsun’un Atakum İlçesi: Şehir merkezine uzaklık mesafesi 10 kilometre olan ilçenin, batısında 19 Mayıs ve Doğusunda da İlkadım ilçeleri bulunuyor. Kuzeyi tamamen Karadeniz İle çevrili olan ilçede toplam 26 adet köy mevcut. Samsun Atakum satılık daire seçeneklerini inceleyerek sizde aradığınız kriterlerdeki evi kolayca bulabilirsiniz.
 • Samsun’un Tekkeköy İlçesi: Tekkeköy deresinin kıyı ovasına açılmış olduğu yerde bulunan ilçede toplamda 47 köy bulunuyor. İlçe topraklarının neredeyse üçte birini Çarşamba Ovasının devamı oluşturmakta.
 • Samsun’un Vezirköprü İlçesi: Samsun'un güneybatısında ve Orta Karadeniz bölgesinde bulunan Vezirköprü ilçesinin batısında Boyabat ve Osmancık, Doğusunda Havza, kuzeyinde Alaçam ve Bafra, güneyinde de Gümüşhacıköy ve Merzifon ilçeleri yer alıyor. Şehir merkezine olan uzaklığı ise 111 kilometre olup, ilçede toplamda 135 adet köy bulunmaktadır.
 • Samsun’un Canik İlçesi: Oldukça şirin bir yerleşim yeri olan Canik İlçesi, Samsun’un Mert Irmağı ile Devgeriş deresinin arasında ve Karadeniz’den içeri doğru uzanmış bir konumda bulunuyor. Canik beldesinin güneyinde Canik Dağlarının Karadeniz'e doğru uzantısı olan tepeler, kuzeyinde Karadeniz, Doğusunda Kutlukent ve batısında da Gazi Beldesi ile Mert Irmağı yer alıyor. 2013 senesinde yapılan sayımda 93.721 kişilik nüfusu bulunan ilçe toplamda 39 köyden oluşuyor. Samsun satılık daire arayanlar eğer tercihinizi bu şirin ilçeden yana kullanacaksanız, ilçenin şehir merkezine olan uzaklığı da sadece 5 kilometre. Samsun Canik satılık daire seçeneklerimizi inceleyerek hem şehir merkezine yakın bir ilçede yaşayıp hem de köy hayatı ile harmanlanmış keyifli ve şirin bir beldede yaşamanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
 • Samsun’un Asarcık İlçesi: Samsun şehir merkezinden 44 kilometre güneyinde bulunan şirin ve küçük bir ilçe olan Asarcık’ın yüzölçümü 214 kilometre karedir. İlçenin batısında Kavak ilçesi, doğusunda Çarşamba –Ayvacık ilçeleri, güneyinde Taşova ilçesi ile birlikte Ladik ve Amasya ili, kuzeyinde de Samsun merkez ilçesi bulunuyor.
 • Samsun’un Bafra İlçesi: Karadeniz’e 20 kilometre uzaklıkta bulunan Bafra’nın batısında Alaçam, kuzeyinde Karadeniz, güneyinde de Kavak İlçesi yer alıyor. Samsun İl merkezine 51 kilometre uzaklıkta bulunan ilçede toplam 115 köy mevcut. Samsun Bafra satılık daire seçeneklerimizi listeleme sayfamızda yer alan ilanlarımızdan inceleyebilirsiniz.
 • Samsun’un İlkadım İlçesi: Toplamda 152,28 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan ilçede toplamda 11 köy bulunuyor. Samsun il merkezinde yer alan İlkadım İlçesinin doğusunda Canik, kuzeyde Karadeniz ile, güneyinde Kavak ilçeleri ve batısında da Atakum ilçesi yer alıyor. Samsun İlkadım satılık daire seçeneklerini inceleyerek sizde Samsun il merkezine yakın olan bu ilçede yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz.

Samsun İlinde yukarıda özelliklerini saymış olduğumuz ilçelerin dışında; 19 Mayıs, Alaçam, Yakakent, Salıpazarı, Ayvacık, Çarşamba, Kavak ve Havza olmak üzere toplamda 17 ilçe bulunuyor. Sizde bu 17 ilçe arasından sizin için en uygun özelliğe sahip olanı bularak en doğru şekilde evinizi seçebilir ve kendinize en doğru yaşam alanını oluşturabilirsiniz.

Samsun merkezde satılık daire aramalarınızda özellikle Emlakjet’in detaylı filtre uygulamasını kullanmanız tavsiye edilmektedir. Samsun’da satılık daire almak isteyen kullanıcılar talepleri doğrultusunda ister Samsun merkezde isterse yakın ilçelerde birçok detaylı arama gerçekleştirebilir. Samsun'da satılık dairelerin metrekare birim fiyatı ortalama 1600 TL civarındadır. Samsun, dört merkez ilçeye sahip, Orta Karadeniz’in en önemli sanayi ve liman kentidir. 

Emlakjet uygulamasıyla aşağıdaki bilgilere dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

 • Samsun’daki en güncel ilanlara 
 • Konum avantajlarına 
 • Alternatif fiyat seçeneklerine 

Özellikle Samsun gibi büyük ve kalabalık şehirlerde satılık ve kiralık emlak ilanları bir hayli fazladır. Seçenek çoğaldıkça karar verme süreci de aynı doğrultuda uzamaktadır. Emlakjet uygulaması bu seçenekleri sizin taleplerinize göre daraltarak, size en uygun akıllı öneriler de sunmaktadır. Bu sayede hem zaman kazanabilir hem de ideal daireyi kolayca bulabilirsiniz. Samsun’da daire edinmek isteyenlerin, bu isteklerinin sebepleri arasında, Samsun mutfağının önemi bizce büyüktür. Samsun mutfağı, Karadeniz, Anadolu, Balkan ve Kafkas tatlarını harmanlayarak ortaya güzel lezzetler çıkarır. İlginç bitkilerden, çorba ve kavurma yapmak buraya özgüdür. Kişniş, keşkek, Samsun Pidesi yalnızca bölgeye ait diğer lezzetlerden yalnızca birkaç tanesidir. Kalkan, mezgit, barbunya, palamut, istavrit, lüfer, sargan gibi balık türleri, yöre halkının vazgeçilmezleri arasındadır. Çarşamba Kıvratması ve tirit de insanların denemek adına Samsun’u ziyaret ettikleri diğer lezzetlerdendir. 

Samsun’un kıyı turizmi oldukça gelişmiştir. Bölgenin dalgalı denizi sörfçülere davetiye çıkarmaktadır. Jet ski, sörf, yelken gibi spor alanlarıyla ilgilenenlerin uğrak yeri Samsun’dur. Samsun yalnızca denizden ibaret değildir elbette. Samsun dağlarında, kayak, yamaç paraşütü, kaya tırmanışı sporları da oldukça ünlüdür. Tüm bu sporlar için pek çok farklı ülkeden insan Samsun’u ziyaret etmektedir. Bu da şehrin, sosyal yapısının zenginleşmesine vesile olmaktadır.

En Uygun Fiyatlarla Samsun’da Satılık Daireler

Türkiye’de doğal güzellikleri, gelişmiş ekonomik seviyesi ve kültürel zenginliğiyle bilinen bölgelerinden biri Karadeniz’dir. 

Karadeniz’in en önemli kentleri arasında aşağıdakiler gelmektedir;

 • Samsun 
 • Trabzon 
 • Rize ve
 • Sinop

Karadeniz coğrafyasında her şehir ayrı bir karakteristik özelliğe sahiptir. Ancak şehir, hem emlak yatırımlarında sağladığı avantajlar hem de konum itibariyle Samsun’da satılık daire arayanların tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. Samsun’da satılık daireler Atakum gibi merkez ilçelerdeki tüm ilanlara Emlakjet’ten ulaşarak size en büyük avantajı sağlayacak daireyi bulabilirsiniz. 

Samsun Kiralık Daire İlanları

Sahibinden satılık daire almanın size sağlayacağı birçok önemli avantaj vardır. Özellikle emlak ofislerinin masraflı uygulamaları bütçenize olumsuz etkiler bırakabilir. Samsunda satılık müstakil evler ve sahibinden satılık daireler arasından Emlakjet üzerinden kolayca seçim yapabilirsiniz. Bu sayede; ev sahibiyle doğrudan iletişime geçebilir, ev özelliklerini derinlemesine inceleyebilir ve size en uygun fiyat avantajlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Emlakjet ile Samsun’da sahibinden satılık uygun fiyatlı daire görüntüleyebildiğiniz gibi kurumsal firmaların vermiş olduğu ilanları da inceleyerek karşılaştırmalar yapabilirsiniz. İster Samsun kiralık daire isterseniz de sahibinden satılık daire seçeneklerini gönül rahatlığıyla görüntüleyebilirsiniz. Samsun’da satılık daire almadan önce Emlakjet’in Samsun’daki tüm ilanlarını incelmeniz ve bu doğrultuda karar vermeniz tavsiye edilmektedir. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

30 Eylül 2022

İstanbul emlak borsası kurulmalı

İstanbul emlak borsası kurulmalı

29 Eylül 2022

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

29 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

29 Eylül 2022

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

29 Eylül 2022

Samsun Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Samsun Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Samsun Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Şanlıurfa Birecik Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Bozova Baltaş Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Haliliye Cengiz Topel Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Karaköprü Doğukent Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Emlak Ofisinden Şanlıurfa Karaköprü Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.