Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Battalgazicancel
Malatyacancel

Malatya Battalgazi Satılık Ev

araması için 707 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Battalgazi Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Tanıtım Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Battalgazi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Battalgazi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçenin Genel Bilgiler

Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alan Malatya iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Karakaya Barajı ve Elazığ il sınırı, güney kesimlerinde Adıyaman il sınırı, doğu kesimlerinde Kale ilçesi, batı kesimlerinde Yeşilyurt ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 947 kilometrekare olup denizden yüksekliği 885 metredir. Malatya’nın en gelişmiş metropol ilçesidir. Battalgazi satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ekonomik yapısını tarım ve turizm faaliyetleri oluşturur. Eski Malatya olarak da bilinen Battalgazi, Malatya’nın tarih bakımından her türlü kabilesine ev sahipliği yapmış tarihin izlerini taşıyan önemli bir ilçesidir. Kayısı bahçeleri ile dolu ve Karakaya Barajı ile doğal güzellikleri oldukça fazladır. Malatya şehrinin ilk kuruluş yeri bugünkü Bahçebaşı mahallesi içinde yer alan Aslantepe Höyüğüdür. Malatya’nın en gelişmiş metropol ilçesidir. İnönü Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi burada yer alır. Pınarbaşı mesiresi, Hürriyet Parkı ve Kernek Şelalesi Battalgazi’nin 4 mevsim boyunca başlıca ziyaretçi alan yerlerindendir. Anadolu’daki pek çok yerleşim yeri gibi burası da ilk çağlardan beri gelmiş çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini taşır. Osmanlı’dan kalma Ulu Cami ve kervansaraylar, restore edilmiş Elvan Hamamı ilgi çekici mekanlarındandır. 

Battalgazi Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 295 bin 821’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,90’ını (150 bin 569) kadın, yüzde 49,10’unu (145 bin 252) erkek nüfusu oluşturmaktadır. Battalgazi satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 102 adet mahalle bulunmaktadır. Malatya Battalgazi’de satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Dolamantepe Mahallesi, Fırat Mahallesi, Orduzu Mahallesi, Merkez Beydağı Mahallesi,  Zafer Mahallesi, Tandoğan Mahallesi, Hanımınçiftliği Mahallesi, Hacı Abdi Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Paşaköşkü Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, İskender Mahallesi, Alacakapı Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, B. Mustafa Paşa Mahallesi, Üçbağlar Mahallesi, Başharık Mahallesi, Çöşnük Mahallesi, Aslanbey Mahallesi, Hasan Varol Mahallesi, Hatunsuyu Mahallesi, K. Mustafa Paşa Mahallesi, Hidayet Mahallesi, Kernek Mahallesi, Şehitfevzi Mahallesi, Saray Mahallesi, Ataköy Mahallesi, Sancaktar Mahallesi, Çamurlu Mahallesi, Yamaç Mahallesi, Cirikpınar Mahallesi, Karabağlar Mahallesi, Ferhadiye Mahallesi, Nuriye Mahallesi, Meydanbaşı Mahallesi, Sarıcıoğlu Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Taştepe Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, Şifa Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi ve Cevherizade Mahallesidir.

Sizler de satılık daire tercihini Malatya ilinin Battalgazi ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Malatya Battalgazi Çöşnük Mahallesi satılık daire için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

Battalgazi Satılık Ev
Adagören MahallesiAğılyazı MahallesiAkpınar MahallesiAlacakapı MahallesiAlhanuşağı MahallesiAlişar MahallesiAslanbey MahallesiAtaköy MahallesiB. Mustafa Paşa MahallesiBağtepe MahallesiBahçelievler MahallesiBahri MahallesiBaşharık MahallesiBattalgazi MahallesiBeydağıBeydağı MahallesiBeylerbaşı MahallesiBoran MahallesiBulgurlu MahallesiBulutlu MahallesiBüyük Hüseyinbey MahallesiCevherizadeCevherizade MahallesiCirikpınar MahallesiÇamurlu MahallesiÇolaklı MahallesiÇolakoğlu MahallesiÇöşnük MahallesiDabakhane MahallesiDolamantepe MahallesiDüzyol MahallesiFerhadiye MahallesiFıratFırat MahallesiFırıncı MahallesiGöller MahallesiGöztepe MahallesiGülümuşağı MahallesiHacı Abdi MahallesiHacıhaliloğluçiftliği MahallesiHacıyusuflar MahallesiHalfettin MahallesiHamidiye MahallesiHanımınçiftliği MahallesiHasan Varol MahallesiHasırcılar MahallesiHatunsuyu MahallesiHidayet MahallesiHisartepe MahallesiHüseyinbeyİskender Mahallesiİsmetiye Mahallesiİstiklal Mahallesiİzzetiye MahallesiK. Mustafa Paşa MahallesiKadıçayırı MahallesiKamıştaş MahallesiKapıkaya MahallesiKarabağlar MahallesiKaragöz MahallesiKarahan MahallesiKarakaş Çiftliği MahallesiKaraköy MahallesiKaratepe MahallesiKavaklıbağ MahallesiKemerköprü MahallesiKernek MahallesiKırçuval MahallesiKuluşağı MahallesiKüçük Hüseyinbey MahallesiMelekbabaMerdivenler MahallesiMerkez Beydağı MahallesiMeydanbaşı MahallesiMeydancık MahallesiMustafa PaşaNiyazi MahallesiNuriye MahallesiOrduzu MahallesiPaşaköşkü MahallesiPelitli MahallesiSancaktar MahallesiSaray MahallesiSarıcıoğlu MahallesiSelçukluSelçuklu MahallesiSerintepe MahallesiSevildağ MahallesiŞehitfevzi MahallesiŞıkşık MahallesiŞifa MahallesiŞişman MahallesiTandoğan MahallesiTanışık MahallesiTaştepe MahallesiTokluca MahallesiToptaş MahallesiToygar MahallesiUçbağlarUluköy MahallesiÜçbağlar MahallesiÜniversite MahallesiÜzümlü MahallesiYamaç MahallesiYarımcahan MahallesiYaygın MahallesiYenice MahallesiYenihamam MahallesiYeniköy MahallesiYıldıztepe MahallesiZafer Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.