Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sivas Gölova Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Gölovacancel
Sivascancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Gölova Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gölova satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Gölova Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas iline bağlı olan Gölova ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Gölova satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Kelkit Ovası’nın yukarı kesimlerinde yer almaktadır. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde yer alan ilçe Giresun Dağları’nın güney eteklerinde yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir araziye sahip olup Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Gölova satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçe hakkında yapılan araştırmalarda ilçede yapılan ekonomik faaliyetlerin modernleşme eğiliminde olduğu bilgisine ulaşılmaktadır. Bu nedenle ilçede yapılan ekonomik faaliyetlerden alınan verim her geçen gün artmaktadır. 

Gölova Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu toplam nüfusu 4 bin 176’dır. İlçe nüfusunun yüzde 51,17’sini (2 bin 137) erkek, yüzde 48,83’ünü (2 bin 39) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gölova satılık daire tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 29 adet köy bulunmaktadır. Sivas Gölova satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: A.Camii Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Çalkaya Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Akçataş Köyü, Arslanca Köyü, Aşağıtepecik Köyü, Aydoğdu Köyü, Boğazköy Köyü, Bozat Köyü, Canköy Köyü, Çakırşeyh Köyü, Çataklı Köyü, Çevrecik Köyü, Çobanlı Köyü, Çukuryurt Köyü, Demirkonak Köyü, Dikköy Köyü, Gözlüce Köyü, Gözüküçük Köyü, Günalan Köyü, Güzören Köyü, İlyasköy Köyü, Karaca Köyü, Karayakup Köyü, Okçaören Köyü, Sarıyusuf Köyü, Soğuksu Köyü, Subaşı Köyü, Uluçukur Köyü, Yaylaçayı Köyü, Yukarıtepecik Köyü ve Yuvacık Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin Gölova ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Gölova satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.