/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gürüncancel

Sivas Gürün Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Gürün Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gürün satılık konut arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercih edebilirsiniz.

Gürün Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas iline bağlı Gürün ilçesi geçmişten günümüze kadar birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan Gürün ilçesi Sivas il merkezine 137 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Malatya il merkezine 140 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Kayseri il merkezine ise 190 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçe karasal iklim bölgesi içerisindedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Gürün satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Gürün Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 19 bin 76’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,42’sini (9 bin 618) erkek, yüzde 49,58’ini (9 bin 458) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gürün satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 19 adet mahalle ve 60 adet köy bulunmaktadır. Sivas Gürün Satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aksu Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Burçevi Mahallesi, Çayboyu Mahallesi, Çörten Mahallesi, Gökpınar Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Işıtan Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Karayar Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Ketençayır Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Kurultay Mahallesi, Pınarönü Mahallesi, Şuğul Mahallesi, Bahçeiçi Köyü, Başören Köyü, Beypınar Köyü, Bozhüyük Köyü, Böğrüdelik Köyü, Camiliyurt Köyü, Çamlıca Köyü, Çiçekyurt Köyü, Davulhüyük Köyü, Dayakpınar Köyü, Deveçayırı Köyü, Dürmepınar Köyü, Erdoğan Köyü, Eskibektaşlı Köyü, Eskihamal Köyü, Göbekören Köyü, Gökçeyazı Köyü, Güldede Köyü, Güllübucak Köyü, Güneş Köyü, Hüyüklüyurt Köyü, İncesu Köyü, Kaledere Köyü, Karadoruk Köyü, Karahisar Köyü, Karakuyu Köyü, Karaören Köyü, Karapınar Köyü, Kaşköy Köyü, Kavakköy Köyü, Kayalar Köyü, Kaynarca Köyü, Kılıçdoğan Köyü, Kındıralık Köyü, Kızılburun Köyü, Kızılören Köyü, Kızılpınar Köyü, Koyunlu Köyü, Kürcü Köyü, Mağara Köyü, Mahkenli Köyü, Osmandere Köyü, Reşadiye Köyü, Sarıca Köyü, Sularbaşı Köyü, Tepecik Köyü, Yaylacık Köyü, Yazyurdu Köyü, Yelken Köyü, Yenibektaşlı Köyü, Yeşildere Köyü, Yılanhüyük Köyü, Yolgeçen Köyü ve Yuva Köyü’dür. 

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin Gürün ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Gürün de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

Gürün Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.