Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hafikcancel
Sivascancel

Sivas Hafik Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Hafik Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hafik satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hafik Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler 

Sivas iline bağlı Hafik ilçesi Sivas ilinin doğu kesimlerinde Kızılırmak Havzası üzerinde yer almaktadır. Sivas-Erzincan karayolu üzerinde yer almaktadır. İlçenin eski ismi Koçhisar olup 1926 yılında Hafik ismini almıştır. İlçe Sivas il merkezine 39 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Toplam yüzölçümü 2 bin 382 kilometrekare olan ilçe karasal iklim etkisi altındadır. İlçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Hafik satılık ev aryan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Hafik Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 10 bin 62’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,64’ünü (5 bin 196) erkek, yüzde 48,36’sını (4 bin 866) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Hafik satılık daire arayan kişilerin ilçede satılık konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 75 adet köy bulunmaktadır. Sivas Hafik Satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Çay Mahallesi, Fatih Mahallesi, Günyamaç Mahallesi, Koç Mahallesi, Tepe Mahallesi, Yeni Mahallesi, Acıpınar Köyü, Adamlı Köyü, Akkaya Köyü, Aktaş Köyü, Alanyurt Köyü, Alçıören Köyü, Alibeyli Köyü, Aylıoğlu Köyü, Bahçecik Köyü, Bakımlı Köyü, Bayıraltı Köyü, Bayramtepe Köyü, Benlikaya Köyü, Besinli Köyü, Beydili Köyü, Beykonağı Köyü, Celalli Köyü, Çakmak Köyü, Çaltılı Köyü, Çınarlı Köyü, Çimenyenice Köyü, Çömlekli Köyü, Değirmenboğazı Köyü, Değirmenseki Köyü, Demircilik Köyü, Derince Köyü, Dışkapı Köyü, Durulmuş Köyü, Düğer Köyü, Dündar Köyü, Düzyayla Köyü, Ekingölü Köyü, Emre Köyü, Esenli Köyü, Esentepe Köyü, Evci Köyü, Eymir Köyü, Gedikçayırı Köyü, Gölcük Köyü, Göydün Köyü, Günyamaç Köyü, İnandık Köyü, İnköy Köyü, Kabalı Köyü, Kamışköy Köyü, Karayaprak Köyü, Karlı Köyü, Kaytarmış Köyü, Kızılcaören Köyü, Koşutdere Köyü, Kurugöl Köyü, Küpecik Köyü, Maden Köyü, Mansurlu Köyü, Olukbaşı Köyü, Otmanalan Köyü, Oymadere Köyü, Öreğil Köyü, Özen Köyü, Pirhüseyin Köyü, Pusat Köyü, Sofular Köyü, Süleymaniye Köyü, Şahin Köyü, Tavşanlı Köyü, Topçuyeniköy Köyü, Tuzhisar Köyü, Üzeyir Köyü, Yakaboyu Köyü, Yalıncak Köyü, Yalnızağıl Köyü, Yarhisar Köyü ve Yeniköy Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Sivas ilinin Hafik ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Hafik de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.