Emlakjet

Sivas İmranlı Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu
search
İmranlıcancel
Sivascancel

İmranlı Satılık Konut Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. İmranlı satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İmranlı Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan İmranlı ilçesi İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer almaktadır. İmralı satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Sivas il merkezine 104 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 1.229 kilometrekaredir. İlçenin denizden yüksekliği 1.650 metredir. İlçenin doğu kesimlerinde Erzincan iline bağlı Refahiye ilçesi ve İliç ilçesi, güney kesimlerinde Divriği ilçesi, batı kesimlerinde Zara ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Suşehri ve Akıncılar ilçeleri yer almaktadır. İlçe bulunduğu konum itibari ile karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. İlçede bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İmranlı satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.

İmranlı Satılık Konut Arayan kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 249’dur. İlçe nüfusunun yüzde 52,02’sini (4 bin 291) erkek, yüzde 47,98’ini (3 bin 958) kadın nüfusu oluşturmaktadır. İmranlı satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 100 adet köy bulunmaktadır. Sivas İmranlı satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Çarşıbaşı Mahallesi, Durcan Mahallesi, Karatekin Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Valituncel Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Altınca Köyü, Ardıçalan Köyü, Arık Köyü, Aşağıboğaz Köyü, Aşağıculha Köyü, Aşağışeyhli Köyü, Atlıca Köyü, Avşar Köyü, Aydın Köyü, Aydoğan Köyü, Başlıca Köyü, Becek Köyü, Beğendik Köyü, Boğanak Köyü, Boğazören Köyü, Çalıyurt Köyü, Çukuryurt Köyü, Dağyurdu Köyü, Darıseki Köyü, Delice Köyü, Demirtaş Köyü, Dereköy Köyü, Doğançal Köyü, Eskikapımahmut Köyü, Eskieşlik Köyü, Gelenli Köyü, Görünmezkale Köyü, Güven Köyü, Karacaören Köyü, Karaçayır Köyü, Karlık Köyü, Kılıçlar Köyü, Kızılmezra Köyü, Kızıltepe Köyü, Koçgediği Köyü, Koruköy Köyü, Koyunkaya Köyü, Körabbas Köyü, Kuzköy Köyü, Maden Köyü, Ortakdaracık Köyü, Ortaköy Köyü, Taşlıca Köyü, Toklucak Köyü, Topallar Köyü, Toptaş Köyü, Tuzözü Köyü, Türkkeşlik Köyü, Türkyenice Köyü, Uyanık Köyü, Uzuntemur Köyü, Yakayeri Köyü, Yapraklıpınar Köyü, Yazıkavak Köyü, Yazılı Köyü, Yenikent Köyü ve Yeniköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin İmranlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas İmranlı da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konutu hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Eylül 2023

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

18 Eylül 2023

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

15 Eylül 2023

İmranlı Satılık Ev
Akçakale KöyüAkkaya KöyüAkoluk KöyüAlacahacı KöyüAltınca KöyüArdıçalan KöyüArık KöyüArık Köyü (Bandıra Mahallesi)Aşağıboğaz KöyüAşağıçulha KöyüAşağışeyhli KöyüAtlıca KöyüAtlıca Köyü (Sıddıklar Mahallesi)Avşar KöyüAydın KöyüAydoğan KöyüBağyazı KöyüBahadun KöyüBahtiyar KöyüBardaklı KöyüBaşlıca KöyüBecek KöyüBeğendik KöyüBoğanak KöyüBoğazören KöyüBorular KöyüBulgurluk KöyüBulgurluk Köyü (Kelek Mahallesi)Celaldamı KöyüCerit KöyüCerit Köyü (Melekler Mahallesi)Çalıyurt KöyüÇalıyurt Köyü (Kızıloluk Mahallesi)Çarşıbaşı MahallesiÇukuryurt KöyüDağyurdu KöyüDarıseki KöyüDelice KöyüDemirtaş KöyüDemirtaş Köyü (Hasköy Mahallesi)Demirtaş Köyü (Körhemo Mahallesi)Dereköy KöyüDoğançal KöyüDurcan MahallesiEkincik KöyüErdemşah KöyüEskidere KöyüEskidere Köyü (Alanyurt Mahallesi)Eskikapımahmut KöyüEskikeşlik KöyüGelenli KöyüGelenli Köyü (Pür Mahallesi)Gelenli Köyü (Söğütlü-gelenli Mahallesi)Gelintarla KöyüGelintarla Köyü (Palanga Mahallesi)Gökçebel KöyüGökçebel Köyü (Deli Mahmut Mahallesi)Gökçebel Köyü (Gökçebel Mezrası Mahallesi)Gökdere KöyüGörünmezkale KöyüGüven KöyüHaliller KöyüHaliller Köyü (Pur Mahallesi)Kapıkaya KöyüKapıkaya Köyü (Hüseyin Onbaşı Mahallesi)Kapumahmut KöyüKapumahmut Köyü (Kavaklıdere Mahallesi)Kapumahmut Köyü (Melekler Mezrası Mahallesi)Karaboğaz KöyüKaracahisar KöyüKaracaören KöyüKaracaören KöyüKaraçayır KöyüKarahüseyin KöyüKarapınar KöyüKarapınar Köyü (Yenimahalle Mahallesi)Karataş KöyüKarataş Köyü (Yayla Evleri Mahallesi)Karatekin MahallesiKarlık KöyüKarşıyaka MahallesiKasaplar KöyüKaşlı KöyüKavalcık KöyüKemreli KöyüKerimoğlu KöyüKevenli KöyüKılıçköy KöyüKılıçköy Köyü (Hanköy Mahallesi)Kılıçlar KöyüKızılırmak MahallesiKızılmezra KöyüKızıltepe KöyüKoçgediği KöyüKoruköy KöyüKoruköy Köyü (Çatma Mahallesi)Koruköy Köyü (Çavuşdere Mahallesi)Koruköy Köyü (Gürgen Mahallesi)Koyunkaya KöyüKoyunkaya Köyü (Gül Mustafa Mezrası Mahallesi)Körabbas KöyüKuzköy KöyüMaden KöyüMaden Köyü (Maden Mezrası Mahallesi)Merkezkılıçlar KöyüOrtakdaracık KöyüOrtaköy KöyüOrtaköy Köyü (Değirmendere Mahallesi)Piredede KöyüRefik KöyüSandal KöyüSarıçubuk KöyüSinek KöyüSöğütlü KöyüTaşdelen KöyüTaşlıca KöyüTaşlıca Köyü (Araplar Mahallesi)Toklucak KöyüTopallar KöyüToptaş KöyüTuzözü KöyüTürkkeşlik KöyüTürkyenice KöyüUyanık KöyüUzuntemür KöyüValituncel MahallesiYakayeri KöyüYapraklıpınar KöyüYaylacık MahallesiYazıkavak KöyüYazıkavak Köyü (Hemolar Mahallesi)Yazılı KöyüYenidoğan MahallesiYenikent KöyüYeniköy KöyüYeni MahallesiYoncabayırı KöyüYoncabayırı Köyü (Çalıyurdu Mahallesi)Yoncabayırı Köyü (Çimen Mahallesi)Yoncabayırı Köyü (Perçemli Mahallesi)Yozyatağı KöyüYozyatağı Köyü (Ortaköy Mahallesi)Yukarıboğaz KöyüYukarıculha KöyüYünören KöyüYünören Köyü (Hallas Mahallesi)Yürektaşı KöyüYürektaşı Köyü (Ayrancı Mahallesi)
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.