Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şarkışlacancel
Sivascancel

Sivas Şarkışla Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu

Sarkışla Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışındakilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sarkışla satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarkışla Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Sivas iline bağlı Sarkışla ilçesinin toplam yüzölçümü 1902 kilometrekaredir. İlçe Sivas ilinin en büyük yedinci ilçesidir. Sarkışla satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahip olup Yukarı Kızılırmak ilçesi içerisinde yer almaktadır. Sivas ilinin güneybatı kesimlerinde yer alan ilçe il merkezine 81 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Denizden yüksekliği 1.180 metre olan ilçenin doğu kesimlerinde Sivas ve Altınyayla, güney kesimlerinde Kayseri, batı kesimlerinde Gemerek, kuzey kesimlerinde ise Yozgat ve Yıldızeli yer almaktadır. İlçe dağlık araziler bakımından da oldukça zengindir. Sarkışla satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin en önemli dağlarının Tecer, Şama ve Hızır dağları olduğu bilgisine ulaşmaktadır.

Sarkışla Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 38 bin 954’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,44’ünü (19 bin 259) erkek, yüzde 50,56’sını (19 bin 695) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sarkışla satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 16 adet mahalle ve 95 adet köy bulunmaktadır. Sivas Sarkışla satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Bahçelievler Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Damlaca Mahallesi, Doğu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gültekin Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kale Mahallesi, Kandemir Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kayalıyokuş Mahallesi, Pınarönü Mahallesi, Sağır Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Abdallı Köyü, Ahmetli Köyü, Akçakışla Köyü, Akçasu Köyü, Alaman Köyü, Alıkören Köyü, Arıklar Köyü, Bağlararası Köyü, Bahçealan Köyü, Beyyurdu Köyü, Bozkurt Köyü, Burnukara Köyü, Büyüktopaç Köyü, Canabdal Köyü, Çamlıca Köyü, Çanakçı Köyü, Çatalyol Köyü, Çekem Köyü, Çiçekliyurt Köyü, Demirboğa Köyü, Demirköprü Köyü, Dikili Köyü, Dökmetaş Köyü, Döllük Köyü, Elmalı Köyü, Emlakkaracaören Köyü, Fakılı Köyü, Faraşderesi Köyü, Gaziköy Köyü, Gülören Köyü, Hardal Köyü, Gümüştepe Köyü, Hocabey Köyü, Hüyükköy Köyü, İğdecik Köyü, İğdeliören Köyü, Karakuz Köyü, Kavak Köyü, Kayapınar Köyü, Kaymak Köyü, Kazancık Köyü, Kevenlik Köyü, Kılıççı Köyü, Kışlaköy Köyü, Sarıkavak Köyü, Sarıkaya Köyü, Sarıtekke Köyü, Sivrialan Köyü, Sultan Köyü, Tavladere Köyü, Temecik Köyü, Uçuk Köyü, Üyük Köyü, Yahyalı Köyü, Yalanı Köyü, Yapracık Köyü, Yeniyapan Köyü, Yunusören Köyü ve Yükselen Köyü’dür.

Sizler de konut satın alma tercihini Sivas ilinin Sarkışla ilçesinde yana kullanmak isteyenlerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Sarkışla uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Şarkışla Satılık Ev
Abdallı KöyüAhmetli KöyüAkçakışla KöyüAkçasu KöyüAlaçayır KöyüAlaman KöyüAlıkören KöyüArıklar KöyüBağlararası KöyüBahçealan KöyüBaltalar KöyüBaşağaç KöyüBaşören KöyüBenlihasan KöyüBeyyurdu KöyüBozkurt KöyüBurnukara KöyüBüyüktopaç KöyüBüyükyüreğil KöyüCanabdal KöyüCemel Bld. (Bahçelievler Mahallesi)Cemel Bld. (Karşıyaka Mahallesi)Cemel Bld. (Yeni Mahallesi)Çamlıca KöyüÇanakçı KöyüÇatalyol KöyüÇekem KöyüÇiçekliyurt KöyüDamlaca MahallesiDemirboğa KöyüDemirköprü KöyüDikili KöyüDökmetaş KöyüDöllük KöyüElmalı KöyüEmlakkaracaören KöyüEsentepe MahallesiFakılı KöyüFaraşderesi KöyüGaziköy KöyüGücük KöyüGülören KöyüGültekin MahallesiGümüştepe KöyüGürçayır Bld. (Çiçekli Mahallesi)Gürçayır Bld. (Doğu Mahallesi)Gürçayır Bld. (Yeni Mahallesi)Hardal KöyüHarunköy KöyüHocabey KöyüHüyükköy Köyüİğdecik Köyüİğdeliören Köyüİğecik Köyüİlyashacı Köyüİstiklal MahallesiKahvepınar KöyüKalecik KöyüKaleköy KöyüKale MahallesiKandemir MahallesiKapaklıpınar KöyüKaracaören KöyüKarakuz KöyüKavak KöyüKayalıyokuş MahallesiKayapınar KöyüKaymak KöyüKazancık KöyüKevenlik KöyüKılıççı KöyüKışlaköy KöyüKızılcakışla KöyüKonakyazı KöyüKonalga KöyüKömürkaya KöyüKüçüktopaç KöyüKüçükyüreğil KöyüKümbet KöyüMaksutlu KöyüMengensofular KöyüMescitli KöyüMezraa KöyüOluktaş KöyüOrtaköy KöyüOrtatopaç KöyüOsmanpınarı KöyüOtluk KöyüÖrtülü KöyüPınarönü MahallesiPolatpaşa KöyüSağır MahallesiSağır OSB MahallesiSamankaya KöyüSaraç KöyüSarıçiçek KöyüSarıkavak KöyüSarıkaya KöyüSarıtekke KöyüSivrialan KöyüSultan KöyüTavladere KöyüTemecik KöyüUçuk KöyüÜyük KöyüYahyalı KöyüYalanı KöyüYapracık KöyüYeni MahallesiYeniyapan KöyüYıldırım MahallesiYukarı MahallesiYunusören KöyüYükselen Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.