Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sivas Ulaş Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Ulaşcancel
Sivascancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Ulaş Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ulaş satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Ulaş Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Ulaş ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Ulaş satılık konut arayan kişiler ilçe ekonomisi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Bu sebep ile ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. Ulaş satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetlerinin yürütüldüğü bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında dokumacılık faaliyetleri ile de ilgilenilmektedir. İlçede yapılan ekonomik faaliyetleri modernleşme eğilimindedir. Bu nedenle ilçede konut arayan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Ulaş Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 9 bin 682’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,49’unu (4 bin 985) erkek, yüzde 48,51’ini (4 bin 697) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ulaş satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 38 adet köy bulunmaktadır. Sivas Ulaş satılık konut arayan kişilerin ilçede tercihte bulunabileceği mahalleler ve köyler: Esentepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Yenikarahisar Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Acıyurt Köyü, Akkaya Köyü, Aşağıada Köyü, Baharözü Köyü, Başçayır Köyü, Boğazdere Köyü, Bostankaya Köyü, Çavdar Köyü, Çevirme Köyü, Demircilik Köyü, Ekincioğlu Köyü, Eskikarahisar Köyü, Ezentepe Köyü, Gümüşpınar Köyü, Güneşli Köyü, Gürpınar Köyü, Hacımirza Köyü, Kapukaya Köyü, Karacalar Köyü, Karagöl Köyü, Karaşar Köyü, Karataş Köyü, Kayapınar Köyü, Kazanpınar Köyü, Kermekaracaören Köyü, Korubaşı Köyü, Kovalı Köyü, Kurtlukaya Köyü, Kurtoğlu Köyü, Küpeli Köyü, Ovacık Köyü, Örenlice Köyü, Şenyurt Köyü, Tecer Köyü, Yağdonduran Köyü, Yapalı Köyü, Yazıcık Köyü ve Yukarıada Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin Ulaş ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Ulaş uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.