Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yıldızelicancel
Sivascancel

Sivas Yıldızeli Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Yıldızeli Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak konut satın alma tercihinde bulunmayı düşünen vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Yıldızeli satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Yıldızeli Satılık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas iline bağlı Yıldızeli ilçesinin toplam yüzölçümü 2 bin 645 kilometrekaredir. Yıldızeli satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin denizden yüksekliği 400 metre olup il merkezine 47 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İç Anadolu Bölgesi’nin kuzeydoğu kesimlerinde yer alan ilçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. İlçenin batı kesimlerine doğru gidildikçe yükselti azalmaktadır. İlçede yer alan dağlardan en önemlileri Çal Dağı, Yıldız Dağı ve Çamlıbel Dağı’dır. İlçe su kaynakları bakımından da oldukça zengindir. İlçede yer alan akarsulardan başlıcaları; Kızılırmak ve Yeşilırmak’tır. İlçe karasal iklim özelliklerine sahiptir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçenin bitki örtüsü bozkırdır. Yıldızeli satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Yıldızeli Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 33 bin 986’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,68’ini (17 bin 224) erkek, yüzde 49,32’sini (16 bin 762) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Yıldızeli satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 14 adet mahalle ve 118 adet köy bulunmaktadır. Sivas Yıldızeli satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aydın Mahallesi, Camii Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Fatihsultanmehmet Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Kargın Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Mehmetakifersoy Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Salihiye Mahallesi, Selamet Mahallesi, Yenicamii Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Akçakale Köyü, Akçalı Köyü, Akkoca Köyü, Akören Köyü, Akpınar Köyü, Akpınarbeleni Köyü, Alaca Köyü, Altınoluk Köyü, Arslandoğmuş Köyü, Aşağıçakmak Köyü, Aşağıekecik Köyü, Avcıpınarı Köyü, Bakırcıoğlu Köyü, Banaz Köyü, Başköy Köyü, Bayat Köyü, Hamzaşeyh Köyü, Ilıca Köyü, Karalar Köyü, Karaleylek Köyü, Kavak Köyü, Kavakdere Köyü, Kayalıpınar Köyü, Kerimmümin Köyü, Kıldır Köyü, Kırkpınar Köyü, Kıvşak Köyü, Killik Köyü, Kiremitli Köyü, Konaközü Köyü, Küçükakören Köyü, Kümbet Köyü, Menteşe Köyü, Merkez Sarıkaya Köyü, Merkez Yeniköy Köyü, Mumcuçiftliği Köyü, Nallı Köyü, Kiremitli Köyü, Konaközü Köyü, Küçükakören Köyü, Tayalan Köyü, Topulyurdu Köyü, Töngel Köyü, Üyük Köyü, Üyükyaylası Köyü, Yağlıdere Köyü, Yakacıkçavuşlu Köyü, Yakupköy Köyü, Yassıkara Köyü, Yavu Köyü, Yaylagöze Köyü, Yeniyapan Köyü, Yeşilalan Köyü, Yılanlıkaya Köyü ve Yiğitler Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin Yıldızeli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Yıldızeli uygun fiyatlı satılık evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

Yıldızeli Satılık Ev
Akçakale KöyüAkçalı KöyüAkkoca KöyüAkören KöyüAkpınarbeleni KöyüAkpınar KöyüAlaca KöyüAltınoluk KöyüArslandoğmuş KöyüAşağıçakmak KöyüAşağıekecik KöyüAvcıpınarı KöyüBakırcıoğlu KöyüBanaz KöyüBaşköy KöyüBayat KöyüBedel KöyüBelcik KöyüBuğdayören KöyüBüyükakören KöyüCamii MahallesiCizözü KöyüCumhuriyet KöyüCumhuriyet MahallesiÇağlayan KöyüÇamlıbel MahallesiÇırçır KöyüÇobansaray KöyüÇöte KöyüÇubuk KöyüÇukursaray KöyüDanaören KöyüDanişment KöyüDavulalan KöyüDelikkaya KöyüDemircilik KöyüDemiroluk KöyüDemirözü KöyüDereköy KöyüDikilitaş KöyüDirekli KöyüDirekli Sarıkaya KöyüDoğanlı KöyüEmirler KöyüErenler KöyüEsençay KöyüEşmebaşı KöyüFatih Sultan Mehmet MahallesiFevzi Çakmak MahallesiFındıcak KöyüGeynik KöyüGökçeli KöyüGökkaya KöyüGüneykaya Bld. (Aydın Mahallesi)Güneykaya Bld. (Kargın Mahallesi)Güneykaya Bld. (Yenicamii Mahallesi)Güneykaya Bld. (Yeşilyurt Mahallesi)Halkaçayır KöyüHamzaşeyh KöyüIlıca Köyüİğdecikler Köyüİğnebey Köyüİncetaş Köyüİslim KöyüKadıköy KöyüKadılı KöyüKaleköy KöyüKalın Köyü (Camii Mahallesi)Kalın Köyü (Şehitosman Mahallesi)Kalın Köyü (Termal Mahallesi)Kalın Köyü (Zafer Mahallesi)Kaman KöyüKapaklıkaya KöyüKapı KöyüKaracaören KöyüKarakaya KöyüKarakoç KöyüKaralar KöyüKaraleylek KöyüKarşıyaka MahallesiKavakdere KöyüKavak KöyüKayalıpınar KöyüKerimmümin KöyüKıldır KöyüKırkpınar KöyüKıvşak KöyüKızılköy KöyüKillik KöyüKiremitli KöyüKonaközü KöyüKüçükakören KöyüKümbet KöyüMehmet Akif Ersoy MahallesiMenteşe KöyüMerkezyeniköy KöyüMumcuçiftliği KöyüNallı KöyüNevruz KöyüNevruzyaylası KöyüOrtaçakmak KöyüOrtaklar KöyüReşadiye MahallesiSalihiye MahallesiSandal KöyüSarıçal KöyüSarıkaya KöyüSarıyar KöyüSelamet MahallesiSeren KöyüSöğütpınar KöyüSubaşı KöyüŞeyhhalil KöyüTatköy KöyüTayalan KöyüTopulyurdu KöyüTöngel KöyüÜyük KöyüÜyükyaylası KöyüYağlıdere KöyüYakacıkçavuşlu KöyüYakupköy KöyüYassıkara KöyüYavu KöyüYaylagöze KöyüYeniyapan KöyüYeşilalan KöyüYılanlıkaya KöyüYiğitler KöyüYolkaya KöyüYukarıçakmak KöyüYukarıekecik KöyüYusufoğlan KöyüYuvalıçayır KöyüYücebaca Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.