Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sivas Zara Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Zaracancel
Sivascancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Zara Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Zara satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Zara Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Zara ilçesi Türkiye’nin en uzun nehirlerinden biri olan Yeşilırmak’a ev sahipliği yapmaktadır. Zara satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer alır. Karasal iklim bölgesi içerisinde yer alan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengin olup önemli su kaynaklarını içerisinde barındırmaktadır. Bu kaynaklardan başlıcaları; Yeşilırmak, Tödürge Gölü ve Acısu Irmağı’dır. İlçe önemli dağlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu dağlardan başlıcaları; Byedağı, Yılanlı Dağı ve Kösedağ’dır. Zara satılık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisinin temelinin tarım faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak hububat tarımı yapılmaktadır.

Zara Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 23 bin 336’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,70’ini (11 bin 831) erkek, yüzde 49,302unu (11 bin 505) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Zara satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 135 adet köy bulunmaktadır. Sivas Zara satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Ahmetbaşyurt Mahallesi, Çarşıbaşı Mahallesi, Hatip Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Reşitpaşa Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Şeyhmerzuban Mahallesi ,Yenicamii Mahallesi, Akören Köyü, Akyazı Köyü, Alişanağıl Köyü, Alişir Köyü, Aluçlubel Köyü, Aluçluseki Köyü, Armutçayırı Köyü, Aşağıçamözü Köyü, Aşağıçamurcu Köyü, Aşağıovacık Köyü, Bedirören Köyü, Bektaş Köyü, Belentarla Köyü, Beypınarı Köyü, Bolucan Köyü, Bozkır Köyü, Burhaniye Köyü, Büyükgüney Köyü, Büyükkaya Köyü, Büyükköy Köyü, Canova Köyü, Cemal Köyü, Dilekpınarı Köyü, Dipsizgöl Köyü, Düzceli Köyü, Ekinli Köyü, Emirhan Köyü, Esenler Köyü, Evrencik Köyü, Eymir Köyü, Girit Köyü, Kadriye Köyü, Kanlıçayır Köyü, Kaplan Köyü, Karacahisar Köyü, Karaçayır Köyü, Karahasan Köyü, Karaman Köyü, Korkut Köyü, Körpınar Köyü, Kumoğlu Köyü, Kurucaabat Köyü, Kuruköprü Köyü, Kuşçu Köyü, Kümbet Köyü, Topaktaş Köyü, Tödürge Köyü, Tuzlagözü Köyü, Üngür Köyü, Ütük Köyü, Ütükyurdu Köyü, Yapak Köyü, Yarağıl Köyü ve Yarımkaya KöyÜ, Yayıkgözü Köyü, Yeşildere Köyü, Yeşilköy Köyü, Yeşimli Köyü, Yıkılgan Köyü, Yoğunpelit Köyü, Yolören Köyü, Yukarıçamurcu Köyü, Yukarımescit Köyü ve Zoğallı Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin Zara ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Zara da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

Zara Satılık Ev
Adamfakı KöyüAdamfakı Köyü (Aşağı Adamfakı Mahallesi)Ağlıkçay KöyüAhmet Başyurt MahallesiAhmethacı KöyüAkdede KöyüAkdeğirmen KöyüAkören KöyüAkyazı KöyüAlişanağılı KöyüAlişir KöyüAluçlubel KöyüAluçluseki KöyüArmutçayırı KöyüAşağıçamözü KöyüAşağıçamurcu KöyüAşağıkovacık KöyüAşağımescit KöyüAtalan KöyüAtgeçmez KöyüAtkıran KöyüAvşar KöyüBağlama KöyüBaharşeyh KöyüBallıklar KöyüBecekli KöyüBedirören KöyüBektaş KöyüBelentarla KöyüBeypınarı KöyüBolucan KöyüBozkır KöyüBurhaniye KöyüBüyükgüney KöyüBüyükkaya KöyüBüyükköy KöyüCanova KöyüCemal KöyüCulhalı KöyüÇandır KöyüÇarşıbaşı MahallesiÇatören KöyüÇaylıca KöyüÇaylı KöyüÇaypınar KöyüÇevirmehan KöyüÇorak KöyüDanışık KöyüDerbent KöyüDeredam KöyüDereköy KöyüDilekpınarı KöyüDipsizgöl KöyüDüzceli KöyüEkinli KöyüEmirhan KöyüEsenler KöyüEvrencik KöyüEymir KöyüGirit KöyüGöhertaş KöyüGöktepe KöyüGölbaşı KöyüGüllüali KöyüGümüşçevre KöyüHatip MahallesiIlıca Köyüİğdeli Köyüİğdir Köyüİkideğirmen KöyüKabaktepeler KöyüKadriye KöyüKanlıçayır KöyüKaplan KöyüKaracahisar KöyüKaraçayır KöyüKarahasan KöyüKaraman KöyüKardere KöyüKarslılar KöyüKarşıyaka MahallesiKavasbaşı KöyüKayabaşı KöyüKayadibi KöyüKaylukaya KöyüKeçeyurdu KöyüKelhasan KöyüKevenli KöyüKısık KöyüKızık KöyüKızılırmak MahallesiKızılkale KöyüKorkut KöyüKörpınar KöyüKumoğlu KöyüKurucaabat KöyüKuruköprü KöyüKuşcu KöyüKümbet KöyüKürünlü KöyüMahmutağaçiftliği KöyüMüslümabat KöyüNasır KöyüNasır Köyü (Çayköy Mahallesi)Osmaniye KöyüPazarbeleni KöyüPazarcık KöyüReşitpaşa MahallesiSancakkale KöyüSarıyusuf KöyüSedille KöyüSedille Köyü (Aşağı Sedille Mahallesi)Selimiye KöyüSeten KöyüSorkun KöyüSöğütlüağıl KöyüSöğütlü KöyüSöğütözü KöyüSucak KöyüŞafaklı KöyüŞehitler MahallesiŞenyayla KöyüŞerefiye Köyü (Atatürk Mahallesi)Şerefiye Köyü (Fatih Mahallesi)Şerefiye Köyü (Karşıyaka Mahallesi)Şeyhmerzuban MahallesiTaşgöze KöyüTepeköy KöyüTopaktaş KöyüTödürge KöyüTuzlagözü KöyüÜngür KöyüÜtük KöyüÜtükyurdu KöyüYapak KöyüYarağıl KöyüYarımkaya KöyüYayıközü KöyüYenicamii MahallesiYeşildere KöyüYeşilköy KöyüYeşimli KöyüYıkılgan KöyüYoğunpelit KöyüYolören KöyüYukarıçamözü KöyüYukarıçamurcu KöyüYukarımescit KöyüZoğallı Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.