Acil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine Kurulumlu
4.500.000 TL
  • 340 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Acil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine Kurulumlu

Acil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine Kurulumlu
  • 1 Fotoğraf
Acil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine KurulumluAcil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine Kurulumlu
4.500.000 TL
13.235 TL/m²
  • 340 m²
Yalova - Merkez - Bağlarbaşı Mahallesi
Acil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine Kurulumlu
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19397155
  • İlan Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı13.235 TL/m²
  • Metrekare340 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Yatırıma UygunlukBilinmiyor
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

Acil Satılık İmarlı Arsa Çiftdaire Üzerine Kurulumlu Açıklaması

Bağlarbaşı Mahallesi

| 340 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

3.888.240 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%17

Firma Künyesi
Faruk ÖzdoğanİNCİ GAYRİMENKUL & DANIŞMANLIK
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3415853
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73