Bahçeağıl'da 9 Dönüm Tarla
3.500.000 TL
  • 9.000 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Bahçeağıl'da 9 Dönüm Tarla
  • 17 Fotoğraf
Bahçeağıl'da 9 Dönüm TarlaBahçeağıl'da 9 Dönüm Tarla
3.500.000 TL
389 TL/m²
  • 9.000 m²
Tekirdağ - Kapaklı - Bahçeağıl Mahallesi
Bahçeağıl'da 9 Dönüm Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19368240
  • İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı389 TL/m²
  • Metrekare9.000 m²

Bahçeağıl Mahallesi

| 9.000 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

8.082.000 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%1

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73