- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- Balıkesir Satılık Villa İmarlı>
- Marmara Satılık Villa İmarlı>
- Deniz Mahallesi Satılık Villa İmarlı>
- BALIKESİR MARMARA'DA 150 M2 DENIZE SIFIR TINY HOUSE'LU
Balıkesir Marmara'da 150 M2 Denıze Sıfır Tıny House'lu

- 7 Fotoğraf

2.699.000 TL
17.993 TL/m²
- 150 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19388231
- İlan Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı17.993 TL/m²
- Metrekare150 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel3567
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Balıkesir Marmara'da 150 M2 Denıze Sıfır Tıny House'lu Açıklaması
İlan Özellikleri
Manzara
- Şehir Manzaralı
- Deniz Manzaralı
Bölge Raporu
Deniz Mahallesi
| 150 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.118.250 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%8
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3504592
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0157/17UY0333/5/00/6946
Firmanın Diğer İlanları