- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- İstanbul Satılık Tarla>
- Ataşehir Satılık Tarla>
- İçerenköy Mahallesi Satılık Tarla>
- BİRKEN'DEN ATAŞEHİR İÇERENKÖY'DE SATILIK ARSA
Birken'den Ataşehir İçerenköy'de Satılık Arsa

- 10 Fotoğraf

14.925.000 TL
89.910 TL/m²
- 166 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18897707
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı89.910 TL/m²
- Metrekare166 m²
İçerenköy Mahallesi
| 166 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3413247
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
İçerenköy Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Aşıkveysel Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAtatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBarbaros Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEsatpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFerhatpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFetih Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİnönü Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKayışdağı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKüçükbakkalköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMevlana Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMimar Sinan Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMustafa Kemal Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÖrnek Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeni Çamlıca Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYenisahra Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYenişehir Mahallesi Satılık Tarla İlanları