- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Muğla Satılık Tarla>
- Dalaman Satılık Tarla>
- Kapukargın Mahallesi Satılık Tarla>
- DALAMAN KAPIKARGIN MAH SATILIK ARAZİ
Dalaman Kapıkargın Mah Satılık Arazi

- 8 Fotoğraf

2.000.000 TL
18.018 TL/m²
- 111 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19204935
- İlan Güncelleme Tarihi08 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı18.018 TL/m²
- Metrekare111 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel1
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Kapukargın Mahallesi
| 111 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
185.703 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-8
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4801934
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Kapukargın Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akçataş Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAltıntas Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAtakent Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBezkese Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBozbel Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇöğmen Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıDarıyeri Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEge Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıElcik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGürköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGürleyk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHürriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaracaağaç Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaraçalı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKargınkürü Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKavacık Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKayadibi Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKızılkaya Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMerkez Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıNarlı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSabunlu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSöğütlüyurt Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıŞerefler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTaşbaşı Mahallesi Satılık Tarla İlanları