- Anasayfa>
- Satılık Zeytinlik>
- Muğla Satılık Zeytinlik>
- Datça Satılık Zeytinlik>
- Mesudiye Mahallesi Satılık Zeytinlik>
- Datça Mesudiye’de Yatırım Değeri Yüksek Tarla
Datça Mesudiye’de Yatırım Değeri Yüksek Tarla

- 8 Fotoğraf
- Video

3.000.000 TL
4.710 TL/m²
- 637 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19174148
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuZeytinlik
- Metrekare Birim Fiyatı4.710 TL/m²
- Metrekare637 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada143
- Parsel3
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Mesudiye Mahallesi
| 637 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.923.193 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%29
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4801365
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Mesudiye Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Cumalı Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıDatça Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıEmecik Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıHızırşah Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıİskele Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıKaraköy Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıKızlan Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıReşadiye Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıSındı Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıYaka Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıYazı Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanları