De Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı Arsa
65.000.000 TL
  • 5.367 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

De Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı Arsa

De Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı Arsa
  • 6 Fotoğraf
De Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı ArsaDe Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı Arsa
65.000.000 TL
12.111 TL/m²
  • 5.367 m²
Muğla - Ortaca - Dikmekavak Mahallesi
De Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı Arsa
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19368389
  • İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı12.111 TL/m²
  • Metrekare5.367 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Yatırıma UygunlukBilinmiyor
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

De Emlak'tan Dikmekavak 5367m² İmarlı Arsa Açıklaması

Bölge Raporu

Dikmekavak Mahallesi

| 5.367 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

64.307.394 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%3

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73