- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Aydın Satılık Konut İmarlı>
- Didim Satılık Konut İmarlı>
- Cumhuriyet Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- DİDİM CUMHURİYET MAHALLESİNDE SATILIK ARSA !!!
Didim Cumhuriyet Mahallesinde Satılık Arsa !!!

- 4 Fotoğraf

10.000.000 TL
34.130 TL/m²
- 293 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18781939
- İlan Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı34.130 TL/m²
- Metrekare293 m²
Cumhuriyet Mahallesi
| 293 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
7.318.554 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%15
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0900135
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Cumhuriyet Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akbük Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAkköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAk yeniköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAltınkum Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBalat Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBatıköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇamlık Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDenizköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıEfeler Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıFevzipaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHisar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMavişehir Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMersindere Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYalıköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanları