- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Kahramanmaraş Satılık Bağ & Bahçe>
- Ekinözü Satılık Bağ & Bahçe>
- İçmeler Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe>
- EKİNÖZÜ İÇMELER DE SATLIK ARSA
Ekinözü İçmeler De Satlık Arsa

- 35 Fotoğraf

5.100.000 TL
338 TL/m²
- 15.100 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19364333
- İlan Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı338 TL/m²
- Metrekare15.100 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel452
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
İçmeler Mahallesi
| 15.100 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
4.862.200 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-3
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4600099
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
İçmeler Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akpınar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAlişar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAltunyaprak Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAnbar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAtaköy Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÇiftlikkale Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÇiftlik Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDemirlik Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGaziler Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGözpınar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKabaktepe Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKandil Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKürtül Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıMaarif Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıOrtaören Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÖztürk Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSoysallı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıTürkeli Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıTürkmenler Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYeniköy Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanları