- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- İzmir Satılık Konut İmarlı>
- Aliağa Satılık Konut İmarlı>
- Şakran Sayfiye Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- EMLAK DURAĞI'NDAN DENİZE 250 METRE MESAFEDE 301 M² ARSA
Emlak Durağı'ndan Denize 250 Metre Mesafede 301 M² Arsa

- 12 Fotoğraf

4.500.000 TL
14.950 TL/m²
- 301 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası17854652
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı14.950 TL/m²
- Metrekare301 m²
Şakran Sayfiye Mahallesi
| 301 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
3.859.121 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%5
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3504712
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Şakran Sayfiye Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Aşağışakran Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAtatürk Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBahçedere Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıB.hayrettin Paşa Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBozköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇakmaklı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇaltılıdere Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇıtak Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇoraklar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıGüzelhisar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHacıömerli Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHorozgediği Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKalabak Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKapukaya Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKaraköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKarakuzu Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKazım Dirik Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKurtuluş Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKültür Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMimar Sinan Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÖrnekkent Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSamurlu Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSiteler Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıŞehitkemal Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıUzunhasanlar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYalı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYenişakran Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYukarı Şehitkemal Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYüksekköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanları