- Anasayfa>
- Satılık Zeytinlik>
- İzmir Satılık Zeytinlik>
- Foça Satılık Zeytinlik>
- Fevzipaşa Mahallesi Satılık Zeytinlik>
- FOÇA FEVZİPAŞADA RUHSATLI ÇİFTLİK + ZEYTİNLİK (1/2 HİSSE)
Foça Fevzipaşada Ruhsatlı Çiftlik + Zeytinlik (1/2 Hisse)

- 9 Fotoğraf

15.400.000 TL
2.000 TL/m²
- 7.700 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19189090
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuZeytinlik
- Metrekare Birim Fiyatı2.000 TL/m²
- Metrekare7.700 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Foça Fevzipaşada Ruhsatlı Çiftlik + Zeytinlik (1/2 Hisse) Açıklaması
İlan Özellikleri
Altyapı Özellikleri
- Parselli
- Yolu Açılmış
Bölge Raporu
Fevzipaşa Mahallesi
| 7.700 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
24.717.000 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-1
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3503218
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör
Aynı Taşınmazın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Fevzipaşa Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Atatürk Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıFevzi Çakmak Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıHacıveli Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıIlıpınar Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıİsmetpaşa Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıKazım Dirik Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıKemal Atatürk Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıKoca Mehmetler Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıKozbeyli Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıMareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıMustafa Kemal Atatürk Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıYenibağarası Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanlarıYeniköy Mahallesi Satılık Zeytinlik İlanları