Güzelhisarda 454m2 Satılık Tarla
950.000 TL
  • 454 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Güzelhisarda 454m2 Satılık Tarla

Güzelhisarda 454m2 Satılık Tarla
  • 35 Fotoğraf
  • Video
Güzelhisarda 454m2 Satılık TarlaGüzelhisarda 454m2 Satılık Tarla
950.000 TL
2.093 TL/m²
  • 454 m²
İzmir - Aliağa - Güzelhisar Mahallesi
Güzelhisarda 454m2 Satılık Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19152972
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı2.093 TL/m²
  • Metrekare454 m²
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada250
  • Parsel120
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Güzelhisar Mahallesi

| 454 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

573.856 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%17

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Güzelhisar Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler

Geri Al