Havsa Merkez Satılık 315 M2 İmarlı Arsa
2.100.000 TL
  • 315 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Havsa Merkez Satılık 315 M2 İmarlı Arsa
  • 6 Fotoğraf
Havsa Merkez Satılık 315 M2 İmarlı ArsaHavsa Merkez Satılık 315 M2 İmarlı Arsa
2.100.000 TL
6.667 TL/m²
  • 315 m²
Edirne - Havsa - Cumhuriyet Mahallesi
Havsa Merkez Satılık 315 M2 İmarlı Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19346398
  • İlan Güncelleme Tarihi09 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı6.667 TL/m²
  • Metrekare315 m²
  • Tapu DurumuYabancıdan
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel16
  • Gabari9.50
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

İlan Özellikleri

Manzara
  • Şehir Manzaralı

Bölge Raporu

Cumhuriyet Mahallesi

| 315 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

2.155.860 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%19

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73