Hazır Kurulu Düzen Çiftlik
6.500.000 TL
  • 3.400 m²
Hazır Kurulu Düzen Çiftlik
  • 3 Fotoğraf
Hazır Kurulu Düzen ÇiftlikHazır Kurulu Düzen Çiftlik
6.500.000 TL
1.912 TL/m²
  • 3.400 m²
Edirne - Meriç - Karayusuflu Köyü
Hazır Kurulu Düzen Çiftlik
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19402852
  • İlan Güncelleme Tarihi22 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı1.912 TL/m²
  • Metrekare3.400 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel51
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

Hazır Kurulu Düzen Çiftlik Açıklaması

İlan Özellikleri
Manzara
  • Göl Manzaralı
Bölge Raporu

Karayusuflu Köyü

| 3.400 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

710.600 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%5

Firma Künyesi
Orhan AydınEMLAK NOKTASI
1. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3418029
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73