- Anasayfa>
- Satılık Muhtelif Arsa>
- Isparta Satılık Muhtelif Arsa>
- Gönen Satılık Muhtelif Arsa>
- Kasap Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa>
- İHTİYACEN KULLANIŞLI PRİMLİ ARSA
Sahibinden İhtiyacen Kullanışlı Primli Arsa

- 4 Fotoğraf

3.400.000 TL
6.489 TL/m²
- 524 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19383311
- İlan Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuMuhtelif Arsa
- Metrekare Birim Fiyatı6.489 TL/m²
- Metrekare524 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilebilir
- Ada202
- Parsel6
Kasap Mahallesi
| 524 m² Arsa içinDemografik Bilgiler