- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- Tekirdağ Satılık Villa İmarlı>
- Marmaraereğlisi Satılık Villa İmarlı>
- Dereağzı Mahallesi Satılık Villa İmarlı>
- İMARLI LEBİDERYA DENİZ MANZARALI ARSA -NUEV
İmarlı Lebiderya Deniz Manzaralı Arsa -nuev

- 14 Fotoğraf

5.800.000 TL
19.333 TL/m²
- 300 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19352999
- İlan Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı19.333 TL/m²
- Metrekare300 m²
Dereağzı Mahallesi
| 300 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.679.300 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%8
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3414253
Aynı Taşınmazın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Dereağzı Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Bahçelievler Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıCedit Ali Paşa Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıÇeşmeli Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıKamaradere Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıMustafa Kemal Paşa Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıSultanköy Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıTürkmenli Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıYakuplu Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıYeniçiftlik Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanları