- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Kütahya Satılık Tarla>
- Çavdarhisar Satılık Tarla>
- Yukarı Mahallesi Satılık Tarla>
- PAY'DAN ÇAVDARHİSAR MERKEZDE SATILIK TARLALAR
Pay'dan Çavdarhisar Merkezde Satılık Tarlalar

- 2 Fotoğraf

620.000 TL
%3
65 TL/m²
- 9.533 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18282084
- İlan Güncelleme Tarihi27 Mart 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı65 TL/m²
- Metrekare9.533 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada216
- Parsel23
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
İlan Özellikleri
Altyapı Özellikleri
- Parselli
- Yolu Açılmış
Fiyat Bilgisi
Yukarı Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
620.000 TL
Min TL
Max TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
Bölge Raporu
Yukarı Mahallesi
| 9.533 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
981.899 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4300230
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı