- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Sakarya Satılık Konut İmarlı>
- Ferizli Satılık Konut İmarlı>
- Bakırlı Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- RE/MAX AY'DAN ACİL FERİZLİ BAKIRLIDA SATILIK ARSA
Re/max Ay'dan Acil Ferizli Bakırlıda Satılık Arsa

- 11 Fotoğraf

2.150.000 TL
1.888 TL/m²
- 1.139 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19347380
- İlan Güncelleme Tarihi09 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı1.888 TL/m²
- Metrekare1.139 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel3
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Bakırlı Mahallesi
| 1.139 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
3.627.715 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%28
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5400712
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Bakırlı Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Abdürrezzak Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAğacık Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAkçukur Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıCeylandere Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDamlık Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDeğirmencik Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDevlet Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDoğancı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıFerizliosb Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıGölkent Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHocaoğlu Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıİnönü Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıİstiklal Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKaradiken Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKemalpaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKusca Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıNalköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıOsmanağa Çiftliği Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSarıahmetler Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSeyifler Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSinanoğlu Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıTeberik Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıTokat Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanları