- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Sakarya Satılık Bağ & Bahçe>
- Serdivan Satılık Bağ & Bahçe>
- Yukarıdereköy Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe>
- Serdivan Yukarıdereköyde Satılık Arazi
Serdivan Yukarıdereköyde Satılık Arazi

- 17 Fotoğraf

1.500.000 TL
6.494 TL/m²
- 231 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19377814
- İlan Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı6.494 TL/m²
- Metrekare231 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel187
Yukarıdereköy Mahallesi
| 231 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
488.796 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5400712
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Yukarıdereköy Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Arabacıalanı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAralık Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAşağıdereköy Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBahçelievler Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBeşevler Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBeşköprü Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÇubuklu Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDağyoncalı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıEsentepe Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHamitabat Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıİstiklal Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKazımpaşa Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKemalpaşa Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKızılcıklı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKöprübaşı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKuruçeşme Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıMeşeli Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıOtuziki Evler Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıReşadiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSelahiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıUzunköy Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıVatan Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYazlık Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanları