- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Muğla Satılık Tarla>
- Datça Satılık Tarla>
- Cumalı Mahallesi Satılık Tarla>
- STARTKEY PELİT DATÇA CUMALI TURNABAĞ'DA KÖYE YAKIN TARLA
Startkey Pelit Datça Cumalı Turnabağ'da Köye Yakın Tarla

- 5 Fotoğraf

15.000.000 TL
3.322 TL/m²
- 4.515 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19029097
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı3.322 TL/m²
- Metrekare4.515 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Startkey Pelit Datça Cumalı Turnabağ'da Köye Yakın Tarla Açıklaması
Bölge Raporu
Cumalı Mahallesi
| 4.515 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
10.876.635 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%47
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4802777
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör
Aynı Taşınmazın Diğer İlanları