Sultanköy'de Denize Yakın Konut İmarlı Arsa
4.422.000 TL
  • 402 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Sultanköy'de Denize Yakın Konut İmarlı Arsa
  • 35 Fotoğraf
Sultanköy'de Denize Yakın Konut İmarlı ArsaSultanköy'de Denize Yakın Konut İmarlı Arsa
4.422.000 TL
11.000 TL/m²
  • 402 m²
Tekirdağ - Marmaraereğlisi - Sultanköy Mahallesi
Sultanköy'de Denize Yakın Konut İmarlı Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19367312
  • İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı11.000 TL/m²
  • Metrekare402 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel4
  • Kaks0.90
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

İlan Özellikleri

Manzara
  • Deniz Manzaralı

Bölge Raporu

Sultanköy Mahallesi

| 402 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

3.777.192 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%19

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73