- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Yalova Satılık Konut İmarlı>
- Merkez Satılık Konut İmarlı>
- Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- SÜPER LOKASYON GÜZEL ARSA.
Süper Lokasyon Güzel Arsa.

- 23 Fotoğraf

8.150.000 TL
13.493 TL/m²
- 604 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19358832
- İlan Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı13.493 TL/m²
- Metrekare604 m²
Bağlarbaşı Mahallesi
| 604 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
6.907.344 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%17
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 7700236
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları